Tekno İstanbul Turizm Otelcilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tekno İstanbul Turizm Otelcilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!Tekno İstanbul Turizm Otelcilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün 30 bin TL sermaye bedeli ile Beyoğlu'nda Burak Kurtuldu tarafından kuruldu.


Tekno İstanbul Turizm Otelcilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün 30 bin TL sermaye bedeli ile Beyoğlu'nda Burak Kurtuldu tarafından kuruldu.


Tekno İstanbul Turizm Otelcilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
Yurtiçinde ve yurtdışında otel, motel, tatil köyü,mokamp,pansiyon, marina ve sair her türlü turistik tesisler ile eğlence ve sportif dinlenme merkezleri, büyük mağaza (süpermarket), akaryakıt istasyonları, açık ve kapalı otoparklar ve sair konaklama tesisleri kurmak, işletmek, yasal gerekleri yerine getirilmek şartı ile turistik amaçlı hazine ve orman arazileri tahsis ettirmek, kiralamak, her türlü gayrimenkul satın almak, satmak, kiralamak ve kiraya vermek, kara, deniz ve hava nakil vasıtaları satın almak, işletmek, kiralamak ve satmak. 2.Yurtiçi ve yurtdışı turistik turlar ve geziler düzenlemek, yine yurtiçi ve yurtdışı otelcilik işletmeleri, seyahat ve oto kiralama, yatçılık, kara, hava, deniz yolcu ve kargo taşımacılığı şirketleri ve acentalıkları tesis etmek veya bunlarla ortaklık kurmak, işbirliği yapmak. 3.Yabancı turistik amaçlı firmaların mümessilliğini veya acentalıklarını üstlenmek konusu ile ilgili olarak yabancı sermaye mevzuat hükümleri dairesinde ortaklık tesis etmek, seyahat acentalığı faaliyetlerinde bulunmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Tekno İstanbul Turizm Otelcilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi adresi: Kamer Hatun Mah.Balık Sk. Boş İşyeri Apt.No:7/1 Beyoğlu