29 / 06 / 2022

Temapol Polimer İnşaat'tan hisse senedi açıklaması!

Temapol Polimer İnşaat'tan hisse senedi açıklaması!

Temapol Polimer Plastik ve İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi basında hisse senetlerine ilişkin çıkan haberler için KAP'ta açıklama yayınladı.Temapol Polimer Plastik ve İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi basında hisse senetlerine ilişkin çıkan haberler için KAP'ta açıklama yayınladı.

 

Açıklamalar

Şirketimiz TEMAPOL POLİMER PLASTİK VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET A.Ş.'nin Borsa İstanbul'da işlem gören hisse senetlerine ilişkin olarak 24 Ağustos 2016 tarihinde www.borsagündem.com  internet sitesinde bir haber çıkmış, söz konusu haber hakkında Kamuoyuna bir açıklama yapılması tarafımızca uygun görülmüştür. 


Şirketimiz Sermaye Piyasası mevzuatı ile belirlenmiş olan Kamuyu Aydınlatmaya ilişkin yükümlülüklerini, zamanında ve eksiksiz yerine getirmektedir.  Pay sahiplerinin Şirkete dair gelişmeler hakkında, yasal ve meşru mecralar olan Kamuyu Aydınlatma Platformu ve şirket internet sayfası aracılığı ile tam ve eksiksiz bir şekilde bilgilendirilmesi için firmamız azami gayret göstermektedir.


İlgili haberde bahsi geçen şahıslar ile gerek şirketimizin gerekse şirket ortaklarımızın, hiçbir şekilde ilişkisi ve tanışıklığı bulunmamaktadır. Söz konusu haberde iddia edilen işlemler ile ilgili olarak da yine şirketimiz ve ortaklarının hiçbir ilgisi bulunmamaktadır.  


II-15.1 Sayılı Özel Durumlar Tebliği 'nin 9. Maddesi uyarınca bu açıklama yapılmış olup, kamuya açıklanmamış herhangi bir özel durum bulunmadığını beyan ederiz.