The BO Viera projesi satışta! Yeni Proje!

The BO Viera projesi satışta! Yeni Proje! The BO Viera projesi satışta! Yeni Proje!

Firma: Besa Grup

Proje: The BO Viera

BESA Grup, Bodrum’da 330 adet villa ve rezidansı,7 adet işyeri, 1.2 kilometrelik sahili ve 85 odalı otelden meydana gelen The BO Viera projesine imza atıyor...Yaklaşık yarım asırdır Başkent Ankara’ya ve Türkiye’ye damgasını vuran BESA Grup, Bodrum’un en büyük projesi olacak The BO Viera’yı 200 milyon Dolar yatırım ile hayata geçirmeye hazırlanıyor.

 

150 dönüm arsa alanına sahip olan The BO Viera; 330 adet villa ve rezidansı,7 adet işyeri, 1.2 kilometrelik sahili ve 85 odalı otelden meydana geliyor.

 

Bodrum’un odak noktası Türkbükü ve Gündoğan’ın arasında yer alan Küçükbük Koyu’nda konumlandırılan  The BO Viera  projesinde yer alan gayrimenkuller, yatırımcısına hemen tapu edinme fırsatı da sunuyor.

 

2019 yılı sonunda teslim edilmesi hedeflenen The BO Viera ilk etapta  54 adet 5+1 dubleks, 49 adet 3+1 ve 5 adet 2+1 flat rezidans yer alıyor. Proje Bodrum Belediyesi tarafından onaylandı ve inşaat ruhsatı alındı.
 

Doğal falezleri ile denize sıfır, 1.2 kilometrelik benzersiz bir sahile sahip olan The BO Viera projesinde yapımı devam eden rezidans ve villaların tamamı deniz manzaralı ve doğaya hakim konumda yükseliyor.

 

 

The BO Viera Projesi’nin hayata geçirildiği Küçükbük Koyu’nun tam karşısında yer alan Apostol (Küçük Tavşan) Adası’na karşı dünyanın en güzel gün batımları The BO Viera sakinlerinin yaşamına benzersiz bir dokunuşta bulunacak.

 

Alışveriş ve hizmet noktalarının yanı sıra SPA, yüzme havuzları, fitness, restoran ve cafeler, çocuklara özel alan, sahilde beach Club’lar gibi sosyal donatılara sahip The BO Viera’nın güvenlik, temizlik, bahçe bakımı gibi servis hizmetleri BESA Grup’un deneyimli hizmet şirketi tarafından sağlanacak.

 

 

The BO Viera, Küçükbük Koyu’na damgasını vuran defne ağaçları, zeytin ağaçları, begonviller ve yaseminlerle bezenmiş Bodrumlu peyzajının yanı sıra Hilton grubunun üst segment oteli CURIO’yu The BO Vue CURIO a Collection by Hilton markası ve  Besa Grup  güvencesiyle Türkiye’ye getirecek. 

TÜRK RİVİERASI’NIN EN DEĞERLİ BÖLGESİ BODRUM’DA 21. YÜZYIL DENEYİMİ

Babasının onlarca yıllık tecrübesine rağmen ilk günkü heyecanına hayranlık duyduğunu belirten BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci ise, “Rol modelim babam sayesinde şimdi her işte ben de en az onun kadar heyecanlıyım. The BO Viera, bir Bodrum tutkunu olarak benim için de çok özel bir proje.

 

The BO Viera projesi, BESA Grup’un insan ve doğa odaklı vizyonu ile Bodrum’un binlerce yıllık tarihine bir saygı duruşunda bulunuyor. Doğası, mitleri, tarihi ve yapısıyla kaliteli yaşamın tarzı, “Riviera” hayat biçimini sunan The BO Viera, yeni bir düzlemde Bodrum’a entegre doğal hayatın temsilcisi olacak” dedi. Efe Bezci, muhteşem mimarisi ve Bodrum’un endemik bitki örtüsü ile çevrelenecek projelerinin, kentin ve çevresinin değerine değer katacağını ifade ederek, “Seçkin bir ortamda Bodrum’un dokusunu yaşatacak nadide bir projeye imza atıyoruz.

 

BESA kalitesi ile kısa sürede projemizi tamamlayacağız. Benzersiz bir 21. yüzyıl deneyimi yaşatacağımız bu projemiz ile adımızı Bodrum’a yazdıracak olmanın onurunu yaşıyoruz” diye konuştu.

SALİH BEZCİ: BİR HAYALİM VARDI VE GERÇEKLEŞİYOR

Amiral gemisi inşaat faaliyetleri olan şirketin, gayrimenkul geliştirme, AVM yapımı, enerji, telekomünikasyon ve turizm sektörlerinde de yer aldığını belirten BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, son yıllarda enerjilerinin önemli kısmını uzun zamandır tutkuyla bağlı oldukları Bodrum’a ayırdıklarını, tamamen Bodrum kokan ve konforda sınır tanımayan bir kurgu üzerinde çalıştıklarını iletti. “The BO Viera” adı altında ‘Bodrumlu bir yaşam deneyimi oluşturmanın formülünü ürettiklerini dile getiren Salih Bezci, şöyle devam etti:

 

“Projeyi kurgularken hem Bodrumlular’ı, hem de bu güzide kasabada yaşamak isteyenleri dinledik. Talepleri çok yönlü tecrübelerimizle birleştirdik ve ortaya Bodrum’un en büyük ve sofistike projesi çıktı. Bugün, The BO Viera, mimari projesi onaylanmış ve inşaat ruhsatı alınmış, BESA Grup’a ait eşsiz bir arazi üzerinde, Bodrum’un en büyük projesi sıfatıyla yükseliyor. Bodrum; bünyesinde villa, rezidanslar ve otel bulunan The BO Viera ile gelişmeye devam edecek.

 

 

 

Bugün geldiğimiz noktada imza attığım işlerden kendi adıma olduğu kadar ülkem adına da mutluluk duyuyorum. The BO Viera projesi ile bir hayalim gerçekleşiyor. Türkiye’nin olduğu kadar tüm Ege ve Akdeniz havzasının da en değerli bölgelerinden Bodrum’da hem benzersiz bir yaşam deneyimi, hem de yatırımcılar için doğru, güvenilir ve zamansız bir yatırım fırsatı yaratıyoruz.”


0 252 313 62 62

http://www.theboviera.com/

 


projeye sor