The House Cafe Beyoğlu’na geri dönüyor!

The House Cafe Beyoğlu’na geri dönüyor! The House Cafe Beyoğlu’na geri dönüyor!

Yakın zamanda Beyoğlu'ndaki iki şubesi birden kapanan The House Cafe, Grand Pera'ya açacağı şubesiyle İstiklal Caddesi'ne geri dönüyor.
Kısa bir süre önce İstiklal Caddesi'ndeki şubesini kapatan The House Cafe, Grand Pera'yla Beyoğlu'na geri dönüyor. Müdavimlerini 2002 yılından bu yana ağırlayan The House Cafe; Doha / Katar, Bakü / Azerbaycan, Ankara,  İzmir  ve İstanbul'da yer alan Teşvikiye, Ortaköy, İstinye Park, Kanyon ve Corner şubelerinin yanı sıra Beyoğlu'nda, Grand Pera'da hizmet vermeye devam edecek.

Konuyla ilgili bilgi veren Grand Pera Genel Müdürü İhsan Salar, “Beyoğlu, yüzyıllardır restoran, kafe, pastane, mağaza, müzik ve sanat atölyeleri ile sanat merkezlerini bünyesinde barındıran eşsiz bir semt olmasıyla ünlü. Farklı yaşam biçimlerine kucak açan, her yaştan, milletten ziyaretçisiyle kozmopolit bir yapı gösteren Beyoğlu'nun önemli mekânlarından biri de, tartışmasız The House Cafe'ydi. Kendine özgü dekorasyonu ve lezzetleri olan kafenin Beyoğlu'na geri dönmesinden ve bünyemize katılmasından gurur duyuyoruz. The House Cafe vizyoner bir girişim ve bugün ulaştığı düzey bunun kanıtı… Grand Pera’nın yeni nesil bir yaşam merkezi olduğunu öngörerek yatırım kararı almaları, bu vizyonun bir başka göstergesi.” derken, Cafe'nin Yönetici Ortağı ve CEO'su Tuna Aksu ise, “Beyoğlu, her zaman kendi kitlesini ve etkinliklerini yaratan, özgür ve özgün bir semt oldu. Çeşitli nedenlerle kapatmak zorunda kaldıgımız Beyoğlu şubemizi, Grand Pera'da yeniden açıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Semte Grand Pera ile dönmemizin en önemli nedeni; yeme-içme, kültür-sanat ve alışveriş mekânlarıyla bölgenin ruhuna tam anlamıyla uyum sağlaması oldu. İstiklal Caddesi'nin bu tip doğru ve etkili yatırımlarla eskisinden de popüler olacağına inanıyor, değerli müşterilerimizi Beyoğlu'nda yeniden ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyorum” şeklinde konuştu.Sözcü