28 / 09 / 2023

The LCP Group Amerika'da yatırım fırsatı sunuyor!

The LCP Group Amerika'da yatırım fırsatı sunuyor!

Ünlü gayrimenkul yatırım şirketi The LCP Group, Amerika’da yatırım ve kazanç fırsatı sağlıyor. Florida’nın uzay sahili olarak bilinen Melbourne’un şehir merkezindeki ilk butik oteli olacak Hotel Melby, A Tapestry Collection By Hilton’u Türk yatırımcılara tanıttı. Amerika’lı The LCP Group’un CEO’su Francis Lively, Melbourne Florida’da yapılacak Hotel Melby, A Tapestry Collection By Hilton’un tanıtımı ve yüksek kazançlı yatırım fırsatlarını anlatmak üzere Türkiye’ye geldi.

Gayrimenkul yatırım şirketi The LCP Group, Florida’nın uzay sahili olarak bilinen Melbourne’un şehir merkezindeki ilk butik oteli olacak Hotel Melby, A Tapestry Collection By Hilton’u Türk yatırımcılara tanıttı. 

The LCP Group Amerika da yatırım fırsatı sunuyor!

The LCP Group CEO’su Francis Lively’nin katılımıyla geçtiğimiz günlerde düzenlenen Tanıtım Toplantısında, Amerika’da gayrimenkul yatırımcı ortağı olmanın sağlayacağı avantajlar,  yatırım programı aracılığıyla EB-5 göçmenliği, EB-5 vizesi ile Green Card alma fırsatı ve Türk yatırımcıların Florida’daki yatırım fırsatlarına artan ilgisi hakkında bilgi verildi.

The LCP Group CEO’su Francis Lively, “Türkiye’de olmaktan çok mutluyuz. Florida Melbourne’da Hilton tecrübesi ile açılacak ilk butik otel olacak “Hotel Melby, A Tapestry Collection By Hilton’u” Türk yatırımcılara tanıtmaktan gurur duyuyoruz.  İş toplantıları için yapılan seyahatlerde konuklarına daha çekici hizmetler sunmak için yatırımlarına devam eden Hilton’un yeni projesi Hotel Melby ile yatırımcılara Florida’da yüksek getirili yatırım fırsatı sunuyoruz. Projemizin en büyük farkı nominalin üzerinde yatırım getirisi sunmasıdır. Mevcut projeksiyonlara dayanarak, beş yıl sonra çıkış yapıldığında her EB-5 yatırımcısının yatırımının değer olarak ikiye katlanmasını bekliyoruz. Ayrıca, mükemmel yeri, otel pazarının güçlü performans geçmişi, yerel yönetim teşvik programları, Hilton markasının gücü ve Hilton rezervasyon sisteminin sunduğu faydalar nedeniyle de yatırımcılara bu projeyi öneriyoruz. “Hotel Melby, A Tapestry Collection By Hilton” Florida’nın Melbourne şehir merkezinde, Uzay Sahili olarak tanınan bölgesinde yer alacak. 


The LCP Group Amerika da yatırım fırsatı sunuyor!

The LCP Group olarak köklü geçmişimizle öncü olarak yer aldığımız gayrimenkul sektöründe güven ve istikrar bizim için her zaman önemli olmuştur. Bugüne kadar Amerika Birleşik Devletlerinde birçok tanınmış gayrimenkul projesi için 500 milyon Dolar’ın üzerinde EB-5 yatırım sermayesi tedarik ettik, 1000’den fazla EB-5 yatırımcısına destek olduk. Kurulduğumuz 1974 yılından bu yana, gayrimenkul alanında doğru seçimlerle birçok başarılı projeye imza attık. Bu projeyle yatırımcımız hem kazanç elde ederken hem de Hotel Melby, A Tapestry Collection By Hilton’a ortak olarak ailesi ile birlikte Amerika’da daimi yerleşimci olma hakkına sahip olacak. Bir başka deyişle EB-5 vizesi ile Green Card alma fırsatı kazanacak. Projemiz 2019 yılının ilk çeyreğinde başlayacak ve 2020’nin üçüncü çeyreğinde tamamlanacak.” dedi.


Türklerin Florida’ya ilgisi katlanarak artıyor

Francis Lively Florida’ya olan ilgiyi de şu şekilde açıkladı: “Son zamanlarda Florida'da yatırım yapan Türk’lerin sayısı katlanarak artıyor. Pazarın dinamizmi dikkate alındığında, Güney Florida’ya gösterilen ilgi anlaşılabilir. Amerika’daki gayrimenkul projelerine dünyanın hemen her yerinden talepler geliyor. Miami’deki konut alımlarının yüzde 80’ini denizaşırı yatırımcılar gerçekleştiriyor. Amerika Birleşik Devletler’in önde gelen gayrimenkul hizmetleri şirketlerinden CBRE’ye göre, 2018’in ilk yarısında A.B.D. ticari gayrimenkul piyasasına yabancı sermaye akışı önceki yıla göre yüzde 29 artarak 23 milyar Dolar’dan 29,7 milyar Dolar’a yükseldi. Bu sonuçlar doğru yatırımın önemini gösteriyor“ . 


The LCP Group Amerika da yatırım fırsatı sunuyor!


Florida’nın Uzay Sahili Melbourne’de yatırım fırsatı

The LCP Group’un en yeni yatırımı “Hotel Melby, A Tapestry Collection By Hilton”, Türk yatırımcılara Florida yasam stilini sunarken aynı zamanda yatırım imkanı da sağlıyor. Florida’nın Melbourne Şehri Uzay Sahili olarak ta tanınıyor. Tarihi şehir merkezinin kalbinde yer alan “Hotel Melby, A Tapestry Collection By Hilton”, güçlü lokasyonuyla sosyal bir yaşamın kapılarını da aralıyor. Melbourne’un Atlantik Okyanusu manzaralı ilk çatı salonuna da sahip olan “Hotel Melby, A Tapestry Collection By Hilton”, Melbourne’un en popüler restoranları, barları, mağazaları ile sanat ve galerilerine yürüme mesafesinde yer alıyor. Şehrin her noktasına kolayca ulaşabilir konumuyla dikkat çeken proje; MLB Havaalanı’na araba ile 5 dakika, Satellite Plajı’na 15 dakika, Cocoa Plajı’na 30 dakika, Cape Canaveral’a 40 dakika ve Orlando’da yer alan Walt Disney World Resort’a 1,5 saat yakınlıkta bulunuyor. 

The LCP Group Amerika da yatırım fırsatı sunuyor!

Geri Dön