The Marmara Antalya dünyadaki ilk 10 otel arasına girdi

The Marmara Antalya dünyadaki ilk 10 otel arasına girdiThe Marmara Antalya ‘Tasarımı ile Büyüleyen Oteller' listesine girdi


Turizm denilince tüm dünyada ilk akla gelen şehirlerden biri olan ve her yıl milyonlarca turist çeken Antalya'da farklı dizaynıyla The Marmara Antalya ‘Tasarımı ile Büyüleyen Oteller' listesine girerek global alandaki beğenilirliğini gösterdi.
The Marmara Antalya, ülke sınırlarını aşan ünüyle Avustralya'nın önde gelen haber sitelerinden www.News.com.au nun hazırladığı en iyi oteller listesindeki yerini alan iki Türk otelinden biri oldu. Tasarımıyla fark yaratan ve beğenilen dünyanın önde gelen otellerinin yer verildiği listede, dünyanın dönebilme özelliğine sahip ilk ve tek oteli The Marmara Antalya'dan da övgüyle söz edildi.

360 derece dönen ‘Revolving Loft'
The Marmara Antalya'da, kendi ekseni etrafında 360 derece dönme özelliğine sahip 24 adet özel tasarımlı odanın yer aldığı Revolving Loft'ta misafirler, iki saat ile 22 saatte arasında değişen ritimde tüm Antalya'yı ve Toros Dağları'nın manzarasını seyredebiliyor.
Gemilerin, suyun kaldırma kuvveti ile yüzdürülmesi mantığından yola çıkarak inşa edilen Revolving Loft deneyimi dünyada sadece The Marmara Antalya'da yaşanabiliyor.
Radikal