25 / 06 / 2022

The Superior Suites'te 24 ay vade sıfır faiz fırsatı!

The Superior Suites'te 24 ay vade sıfır faiz fırsatı!

Ege Yapı imzasıyla yükselecek olan ve bölgenin "Bölgesinin Getiri Potansiyeli En Yüksek Konut Projesi" seçilen The Superior Suites'te 24 ay vade sıfır faiz fırsatı sunuluyor.Ege Yapı imzasıyla yükselecek olan ve bölgenin "Bölgesinin Getiri Potansiyeli En Yüksek Konut Projesi" seçilen The Superior Suites'te 24 ay vade sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

Yeni yatırım konseptiyle  Ege Yapı imzası taşıyan ve İstanbul'un en değerli konumlarından Levent ve Maslak’ın yanı başında yer alan The Superior Suites yatırımcılarına kazandırmaya devam ediyor.

The Superior Suites'te 24 ay vade sıfır faiz fırsatı!

Söz konusu proje, yatırımcısına aylık 13 bin Türk Lirası kira geliri sağlarken projenin 20 sene içinde kazancın artacağını vaat ediyor. Benzersiz bir yatırım fırsatını sağlayan The Superior Suites'te yüzde 1 peşinat ile rezidans sahibi olmanın ayrıcalığı veriliyor.

The Superior Suites te 24 ay vade sıfır faiz fırsatı!

The Superior Suites, satın alınan özel dekorasyonlu ünitelerin işletilmesi ile beraber geleneksel gayrimenkul yatırımından hızlı ve daha fazla kazanç sağlıyor. 

Uzun ya da kısa süreli konaklama hizmetlerinin sunulduğu projede;  açık hava toplantı, yeme-içme servisi, etkinlik alanları ve çalışma alanları ile hizmet veren profesyonel bir işletme modeli sunuyor.

The Superior Suites'te 24 ay vade sıfır faiz fırsatı!

The Superior Suites'te;tamamı balkonlu, özel mobilya tasarımlı süitler bulunuyor. Proje içerisinde 1+0, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon olmak üzere farklı tip ve özelliklerde özel dekorasyonlu 3 süit seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. The Superior Suites'te konut fiyatları 1 milyon 300 bin Türk Lirası'ndan başlıyor.

The Superior Suites'de yüzde 1 peşinat kampanyası!

The Superior Suites satışa çıktı!

The Superior Suites'te aylık 13 bin TL kira gelir garantisi!