The WOO mağazası Palladium'da açılıyor!

The WOO mağazası Palladium'da açılıyor! The WOO mağazası Palladium'da açılıyor!

İlk The WOO mağazası, Kasım ayında Palladium'da açılıyorThe WOO, ev ve ev yaşamı ile ilgili, mobilyadan aksesuara, aydınlatmadan terliğe binlerce çeşit ürünü yenilikçi ve dinamik bir anlayış ile Türk tüketicisi ile buluşturuyor. Farklı yaşam tarzlarının ihtiyaçlarına ve zevklerine göre tasarlanan yaşam mekânları arasında keyifle dolaşacağınız ilk The WOO mağazası, Kasım ayında Palladium'da açılıyor.

Yeni ev kuracaklar, evini yeniden dekore etmek isteyenler veya farklı ürünlerle evine ve ev yaşamına yeni bir renk katmak isteyenler için yepyeni bir marka doğuyor: The WOO

 "Evim için, benim için" sloganı ile yola çıkan The WOO, ev yaşamının tüm ihtiyaçlarına dair farklı beğeni ve tarzlara uygun ürünleri aynı çatı altında yenilikçi ve dinamik bir anlayışla sunuyor. 

The WOO markası, kurucularının mimari bilgi birikimlerine dayanan özenli dokunuşları ile şekillenmiş binlerce ürünü yine aynı profesyonel bilgi ve bakış açısı ile bir bütünlük içerisinde mağazalarında sergiliyor. Böylece The WOO, herkesin kendi evinin mimarı olabilmesi için mimar gözüyle dekore edilmiş mekânlar sunuyor ve müşterileri için ilham verici kurgular yaratıyor.

İlk mağazası 18 Kasım'da Palladium Alışveriş Merkezi'nde açılacak olan The WOO ile evde devrim başlıyor.