TOBB ETÜ öğrencilerinden Regnum Sky Tower'a ziyaret!

TOBB ETÜ öğrencilerinden Regnum Sky Tower'a ziyaret!TOBB ETÜ Mimarlık Fakültesi öğrencileri, Ankara’da “mutlu ofis” konseptinin öncüsü Regnum Sky Tower projesinin şantiyesini gezdi. Öğrenciler, proje hakkında detaylı bilgi aldılar.TOBB ETÜ Mimarlık Fakültesi öğrencileri, Ankara’da “mutlu ofis” konseptinin öncüsü Regnum Sky Tower projesinin şantiyesini gezdi. Öğrenciler, proje hakkında detaylı bilgi aldılar.Proje yetkilileri öğrencilere, geleceğin konsepti olarak  görülen “mutlu ofis”in öncüsü Regnum Sky Tower’da fark yaratan unsurlar, dikkat edilen hususlar,  mimari konsept ve kullanılan malzemeler hakkında bilgiler verdiler. Öğrenciler, Google’ın  California’daki yerleşkesinden esinlenerek hayata geçirilen ve çalışan mutluluğunun esas alındığı  Regnum Sky Tower’a hayranlıklarını dile getirdiler. 


Mutlu ofis konseptiyle yeni nesil gençlerin hayranlık duyduğu bir konsept olan Regnum Sky Tower’ı  gezen ve her ayrıntıyı inceleyen Mimarlık öğrencileri projeye çok ilgi gösterdi. ABD ve Avrupa’nın önemli kentlerinde son yıllarda hızla yaygınlaşan “mutlu ofis” konseptinin Başkent 


Ankara’daki ilk örneği, Regnum Sky Tower, Başkent iş dünyasının kalbinin attığı Mevlana Bulvarı’nda  inşa ediliyor. 45 bin 200 metrekarelik bir alan üzerinde 32 katlı olarak inşa edilen Regnum Sky Tower,  tamamlandığında 156 metre yüksekliğiyle Başkent’in en yüksek ofis kulesi olacak.