Tokar A.Ş., Konya AVM'nin mekanik müteahhiti!

Tokar A.Ş., Konya AVM'nin mekanik müteahhiti!

Yaşadığımız dönemin vazgeçilmezlerinden olan modern alış veriş merkezleri İstanbul, Ankara ve İzmirden sonra, Anadoludaki diğer illerde de yayılmaya başladı
En son olarak Konyada, içerisinde konut projesi de bulunan modern bir alışveriş merkezi yapılıyor.

Konyanın Selçuklu İlçesinde inşa edilecek olan ve konut kısmıyla yaşam standardı yüksek kitleyi hedef alan projenin, alışveriş merkezi kısmıyla da bölgeye çok ciddi bir hareket ve katma değer sağlaması öngörülüyor.

Konyada yapılacak olan bu alış veriş ve yaşam merkezinin mekanik tesisat müteahhidi ise, modern ve önemli projeleriyle bilinen tanıdık bir isim: TOKAR A.Ş.

Referansları arasında Türkiyedeki en önemli yapıları bulunan mekanik ve endüstriyel müteahhit TOKAR A.Ş., geçmişteki bir çok benzeri projelerdeki deneyim ve maharetini bu kez Konyada yapılacak alışveriş ve yaşam merkezinde gösterecek.

Konuyla ilgili olarak bizlerle görüşlerini paylaşan TOKAR A.Ş.nin Mekanik Tesisat İşlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özcan YILMAZ; TOKAR olarak Türk endüstri, iş, turizm ve ticaret hayatına bir çok yapı kazandırdık. Bunların büyük bir çoğunluğu büyükşehirlerde oldu. Ancak son zamanlarda Anadoludaki diğer illerde de modern ve büyük yapılar oluşturuluyor. Mesela en son Kütahya, Şanlıurfa ve Mardinde Hilton Otelinin mekanik müteahhitliğini yaptık. Şimdi de Konyada yapılacak olan alışveriş ve yaşam merkezinin mekanik müteahhitliğini üstlendik; elbette ki bunu da adımıza ve kalitemize uygun bir şekilde yapacağız. Ancak böylesi modern yapılara dair işleri artık Anadoludaki diğer illerde de yapıyor olmamız bizlere ayrı bir mutluluk, ayrı bir heyecan veriyor dedi.