TOKİ Alucra 2.Etap Konutları'nda teslimler 22 Ağustos'ta!

TOKİ Alucra 2.Etap Konutları'nda teslimler 22 Ağustos'ta!TOKİ tarafından Giresun Alucra'da yapımı tamamlanan 2.Etap Toki konutları, uzunca bir süredir sahiplerine teslim edilemiyordu. TOKİ konutların 22-31 Ağustos 2016 tarihleri arasında teslim edileceğini açıkladı.


Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından Giresun Alucra'da yapımı tamamlanan 2.Etap Toki konutları, uzunca bir süredir sahiplerine teslim edilemiyordu.  Son girişimlerden sonra Toplu Konut İdaresi 22-31 Ağustos 2016 tarihleri arasında 5 bloklu 95 Daireden oluşan Alucra 2.TOKİ konutları hak sahiplerine teslim edeceğini açıkladı. 


Bu açıklamaya göre  TOKİ  hak sahiplerinden aşağıdaki bilgiler ışığında ve ilgili tarihlerde konut teslimlerinin gerçekleşmesi için Alucra'ya davet etmektedir. Vatandaşlar, konutların teslim edilmesi sürecinde gerekli duyarlılığı ve hassasiyeti gösteren Belediye Başkanı Asım Kaymakçı ve personeline, Ak Parti Giresun İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü'ye ve Başbakan Yardımcımız Nurettin Canikli'ye teşekkür ettiler. 


Taka