TOKİ Ankara Kazan'a 504 konut yaptıracak

TOKİ Ankara Kazan'a 504 konut yaptıracakTOKİ tarafından Ankara Kazan'da 504 konut, ilköğretim okulu, ticaret merkezi yaptırılacak.


Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, Ankara'nın Kazan ilçesinde konut, sosyal donatı, ada içi genel altyapı ile çevre düzenlemesi inşaatlarını yaptırmak üzere ihale açtı. Ankara'nın Kazan ilçesi Atatürk Mahallesinde tünel kalıp sistemiyle betonarme karkas 504 adet konut ve konvansiyonel kalıp sistemiyle ticaret merkezi, 24 derslikli ilköğretim okulu, cami, bekçi kulübesi,adaiçi ve genel altyapı ile çevre düzenleme inşaatı gerçekleştirilecek.

Yer tesliminden itibaren 600 günlük süreyi kapsayacak olan işin ihalesi, 22 Eylül 2008 tarihinde saat 10.00'da TOKİ'de gerçekleştirilecek.Tüm isteklilere açık olan ihalede yerli istekliler lehine yüzde 15 oranında fiyat avantajı uygulanacak ve istekliler tekliflerini, anahtar teslimi götürü bedel üzerinden verecek. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemeyecek. İşin tamamı için teklif verilecek olan ihalede katılımcılar, teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler. İhale şartnamesi,  TOKİ  Başkanlığı İhale Dairesi Başkanlığı'nda görülebilecek veya bin 500 YTL bedel karşılığı aynı adresten temin edilebilecek.