20 / 08 / 2022

TOKİ Denizli Karahayıt 2017 başvuruları!

TOKİ Denizli Karahayıt 2017 başvuruları!

TOKİ Denizli Karahayıt projesindeki 35 adet konut açık satışa sunulacak. Peki, TOKİ Denizli Karahayıt 2017 başvuruları ne zaman başlayacak?Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Denizli Karahayıt 258 Adet Toplu Konut Uygulaması kapsamında stoklarda yer alan 35 adet konut mevcut hali ile; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile teslimli olarak açık satışa sunulacak. 


Denizli Karahayıt 258 Adet Toplu Konut Projesi kapsamında satışa sunulacak olan 35 adet konutun satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Denizli Akköy Şubesi olacak.


TOKİ Denizli Karahayıt 2017 başvuruları!

Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, tarihleri arasında ilgili bankanın bütün şubeleri tarafından kabul edilecek.


Konut seçimini yapan alıcılar %10 peşinat 96 ay vade, %15 peşinat 108 ay vade, %20 peşinat 120 ay vade alternatifi çerçevesinde peşinatlarını ilgili banka şubelerine yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesini imzalayacaklar.


Konut alıcısı, sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren on dört gün içinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahip.


Satış duyurusu için tıklayın