13 / 08 / 2022

TOKİ Edirne Keşan Beğendik alt gelir başvuru tarihi!

TOKİ Edirne Keşan Beğendik alt gelir başvuru tarihi!

456 konutluk Edirne Keşan Beğendik Alt Gelir Grubu projesinde yer alan 3 adet konut mevcut hali ile satışa sunuluyor. İşte, TOKİ Edirne Keşan Beğendik alt gelir başvuru tarihi..Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 456 konutluk Edirne Keşan Beğendik Alt Gelir Grubu kapsamında yer alan ve  TOKİ  stoğunda bulunan 3 adet konut mevcut hali ile; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacak.


TOKİ Edirne Keşan Beğendik alt gelir başvuru tarihi!

TOKİ Edirne Keşan Beğendik alt gelir başvuru tarihi  28 Kasım - 30 Aralık 2016 olarak belirlendi. Projede daire satışları  T.C. Ziraat Bankası A.Ş’nin Keşan şubesi aracılığıyla yürütülecek.


Konutlar teslimli satılacağından taksit ödemeleri, sözleşme tarihini takip eden ay itibariyle başlatılacak. İlk altı aylık dönemsel artış Ocak 2017’de uygulanacak.


Konut seçimini yapan alıcılar %12 ve %20 peşinat ve 180 ay ve 240 ay vade, alternatifleri çerçevesinde peşinatlarını ilgili banka şubelerine yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesini imzalayacaklar.Satış duyurusu için tıklayın