15 / 08 / 2022

TOKİ Edirne Keşan Yenimuhacir Alt Gelir Grubu başvuruları!

TOKİ Edirne Keşan Yenimuhacir Alt Gelir Grubu başvuruları!

240 konutluk TOKİ Edirne Keşan Yenimuhacir Alt Gelir Grubu projesinin stoklarında yer alan 1 adet konut kurasız olarak satılacak. İşte, TOKİ Edirne Keşan Yenimuhacir Alt Gelir Grubu başvuruları...Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 240 konutluk Edirne Keşan Yenimuhacir Alt Gelir Grubu kapsamında yer alan ve  TOKİ  stokunda bulunan 1 adet konut mevcut hali ile; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satış sunuluyor. 


Edirne Keşan Yenimuhacir Alt Gelir Grubu Konut Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C Ziraat Bankası A.Ş’nin Keşan şubesi aracılığıyla yürütülecek.


TOKİ Edirne Keşan Yenimuhacir Alt Gelir Grubu başvuruları!TOKİ Edirne Keşan Yenimuhacir Alt Gelir Grubu başvuruları  24 Ekim -31 Aralık 2016 tarihleri arasında kabul edilecek.


Konut seçimini yapan alıcılar 2.000,00 TL peşinat ve 240 ay vade alternatifleri çerçevesinde peşinatlarını ilgili banka şubelerine yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesini imzalayacaklar.


Konut alıcısı, sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren on dört gün içinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahip.Satış duyurusu için tıklayın