13 / 08 / 2022

TOKİ Edirne Süloğlu başvuruları 2016!

TOKİ Edirne Süloğlu başvuruları 2016!

78 konutluk TOKİ Edirne Süloğlu projesindeki dairelerin başvuruları henüz başlamadı. İşte, TOKİ Edirne Süloğlu başvuruları 2016..Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Edirne Süloğlu 78 adet Toplu Konut Uygulaması kapsamında yer alan 2 adet standart konut mevcut hali ile; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunuluyor. 


TOKİ Edirne Süloğlu projesi kapsamındaki dairelerin satış işlemleri  T.C Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Süloğlu Şubesi olacak. 


TOKİ Edirne Süloğlu başvuruları 2016!

TOKİ Edirne Süloğlu başvuruları,  24 Ekim – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında ilgili bankanın bütün şubeleri tarafından kabul edilecek.


Konut seçimini yapan alıcılar yüzde 10, yüzde 15,yüzde 20 peşinat ve 120 ay,156 ay,180 ay vade, alternatifleri çerçevesinde peşinatlarını ilgili banka şubelerine yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesini imzalayacaklar.


Konut alıcısı, sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren on dört gün içinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahip.


“Konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapması” şartı kaldırıldı.


Satış duyurusu için tıklayın