TOKİ Gaziantep Burçkarakuyu'da 912 yeni konut inşa edecek!

TOKİ Gaziantep Burçkarakuyu'da 912 yeni konut inşa edecek!Hayata geçirdiği 1 milyonuncu konutun anahtarını geçtiğimiz günlerde teslim eden TOKİ, Gaziantep Burçkarakuyu'da 912 yeni konut inşa edecek...


Hayata geçirdiği 1 milyonuncu konutun anahtarını geçtiğimiz günlerde teslim eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yeni yatırımlar için start verdi.

TOKİ ihale ilanlarını yayınladığı yeni projeleri kapsamında Gaziantep Şahinbey Burçkarakuyu'da yeni bir proje inşa edecek.

Gaziantep Şahinbey Burçkarakuyu projesinde 912 adet konut yer alacak. Konutların yanı sıra 1 adet ticaret merkezinin de yer alacağı projenin ihalesi 31 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek.

TOKİ Gaziantep Burçkarakuyu

Gaziantepli vatandaşların yüzünü güldüren  TOKİ  Burçkarakuyu projesi için başvuru döneminin ne zaman başlayacağı henüz açıklanmadı.

TOKİ'nin resmi internet sitesindeki ihale ilanı şu şekilde:
Gaziantep İli Şahinbey İlçesi Burçkarakuyu (Geneyik) Mevki 3. etap 912 Konut 1 'er Adet Ticaret Merkezi ve Cami İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi 31 Ağustos 2021 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ'den dar gelirli ailelere kira öder gibi ev fırsatı!