09 / 08 / 2022

TOKİ Giresun Aksu ve Küçükköy başvuru tarihleri!

TOKİ Giresun Aksu ve Küçükköy başvuru tarihleri!

TOKİ Giresun Aksu ve Küçükköy projesinde yer alan 209 konut açık satışa sunuluyor. İşte, TOKİ Giresun Aksu ve Küçükköy başvuru tarihleri..TOKİ imzalı Giresun Merkez Aksu ve Küçükköy Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 209 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa çıkıyor. 


Giresun Merkez Aksu ve Küçükköy Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri Türkiye Halk Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Giresun Şubesi olacak.


TOKİ Giresun Aksu ve Küçükköy başvuru tarihleri!

TOKİ Giresun Aksu ve Küçükköy başvuruları 16 Ocak- 30 Haziran 2017 tarihleri arasında ilgili bankanın bütün şubeleri tarafından kabul edilecek. 


TOKİ Giresun Merkez Aksu ve Küçükköy Projesi'nde daire fiyatları 161 bin 695 TL ile 264 bin 455 TL arasında değişiyor. Projede 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerine yer veriliyor.


Konut seçimini yapan alıcılar %10 peşinat 108 ay vade, %15 peşinat 120 ay vade, % 25 peşinat 144 ay vade ve %10 indirimli fiyat üzerinden % 40 peşinat 24 ay vade alternatifleri çerçevesinde peşinatlarını ilgili banka şubelerine yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesini imzalayacaklar.


Konut alıcısı, sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren on dört gün içinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahip.


Satış duyurusu için tıklayın