TOKİ Konya Beyşehir Hacıakif kurası bugün çekiliyor!

TOKİ Konya Beyşehir Hacıakif kurası bugün çekiliyor! TOKİ Konya Beyşehir Hacıakif kurası bugün çekiliyor!

TOKİ Konya Beyşehir Hacıakif kurası bugün Beyşehir Belediyesi Kültür ve Yaşam Merkezi'nde çekiliyor. Projede talep toplanan 405 daireye 1.116 başvuru geldi...Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Konya Beyşehir Hacıakif Mahallesi'nde 405 adet yeni konutluk proje inşa ediyor. Bu konutlar için 6 Mart ile 19 Nisan tarihleri arasında talep kabul edilen projeye 1.116 adet başvuru geldi. 

TOKİ Konya Beyşehir Hacıakif Mahallesi hak sahipliği belirleme kurası bugün Beyşehir Belediyesi Kültür ve Yaşam Merkezi'nde çekilecek. Kura sonuçları noter huzurunda açıklanacak. 

TOKİ Hacıakif projesinin kurasında, asil ve yedek olarak hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini, kura çekiliş tarihinden itibaren 2 iş günü sonrasında T.Halk Bankası Konya şubelerinden geri alabilecek. Projede talep toplanan 2+1 daireler için 500 TL, 3+1 daireler için ise 1.000 TL başvuru bedeli ödeniyor. 

Aalt ve orta gelirli ailelere özel satışa sunulan  TOKİ  Konya Beyşehir Hacıakif projesinde 2+1 daire fiyatları 163 bin 200 TL, 3+1 daire fiyatları 217 bin 600 TL olarak açıklandı.

 

2+1 için tıklayın

3+1 için tıklayın