TOKİ Konya Cihanbeyli başvuru tarihleri!

TOKİ Konya Cihanbeyli başvuru tarihleri! TOKİ Konya Cihanbeyli başvuru tarihleri!

TOKİ'nin Konya Cihanbeyli “Alt Gelir Grubu Konut Projesi” kapsamında yer alan 22 adet konut için başvurular başladı. İşte, TOKİ Konya Cihanbeyli başvuru tarihleri...Konya Cihanbeyli “Alt Gelir Grubu Konut Projesi” kapsamında  TOKİ  tarafından inşa ettirilen ve halen TOKİ stoğunda bulunan 22 adet konut için başvurular başladı. 


TOKİ Konya Cihanbeyli  projesindeki daireler 45 metrekare 2+1 olarak tasarlandı. TOKİ Konya Cihanbeyli'deki dairelerin fiyatları 76 bin 627 TL'den başlıyor. 


TOKİ Konya Cihanbeyli başvuru tarihleri!

TOKİ Konya Cihanbeyli başvuru tarihleri 27 Şubat – 30 Haziran 2017 olarak belirlendi. Projedeki daireler için başvurular T.Halk Bankası A.Ş.’nin Konya Şubeleri aracılığı ile kabul edilecek. 


Konutların peşinat bedeli üzerinden %0,5 (binde beş) banka komisyonu ve banka komisyonu üzerinden yüzde %5 (yüzde beş) BSMV satış aşamasında Banka tarafından tahsil edilecek.


Konut alıcısı, sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren on dört gün içinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahip.


Satış duyurusu için tıklayın