TOKİ Konya Taşkent kurası ne zaman?

TOKİ Konya Taşkent kurası ne zaman? TOKİ Konya Taşkent kurası ne zaman?

20 adet konutun kuralı olarak satılacağı TOKİ Konya Taşkent projesinde başvuru dönemi için geri sayım başladı. Peki, TOKİ Konya Taşkent kurası ne zaman?TOKİ'nin Konya Taşkent'te hayata geçirdiği projenin stoklarında yer alan 20 adet konut kura yöntemiyle satışa sunulacak. 


TOKİ Konya Taşkent projesindeki daireler için başvurular, 07 -– 11 Kasım 2016 tarihleri arasında T.C. Ziraat Bankası A.Ş Taşkent Şubesi tarafından aşağıda yer alan başvuru şartları ile kabul edilecek.


Projeye başvurmak isteyen kişiler T.C Ziraat Bankası A.Ş. Taşkent Şubesine başvurarak, B1 tipi konut için 4.000.-TL (DörtbinTürkLirası), C tipi konut için 6.000.-TL (AltıbinTürkLirası) başvuru bedeli 07 – 11 Kasım 2016 tarihleri arasında ilgili bankanın sadece Konya Taşkent Şubesi tarafından kabul edilecek.


TOKİ Konya Taşkent projesindeki dairelerin fiyatları 94 bin 565 TL ile 145 bin 830 TL aralığında değişiklik gösteriyor. Kurada konut sayısı kadar asil alıcı belirlenecek olup, aynı anda asil alıcıların konutları da kura ile belirlenecek.TOKİ Konya Taşkent kurası ne zaman?

TOKİ Konya Taşkent “Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası” noter huzurunda; 17 Kasım 2016 tarihinde

gerçekleştirilecek.


Satış duyurusu için tıklayın