09 / 08 / 2022

TOKİ Siirt başvuruları resmen başladı! Siirt TOKİ başvuru tarihleri ne zaman? TOKİ'den 2 bin lira taksitle konut fırsat

TOKİ Siirt başvuruları resmen başladı! Siirt TOKİ başvuru tarihleri ne zaman? TOKİ'den 2 bin lira taksitle konut fırsat

Yatırımlarına son sürat devam eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Siirt Kurtalan projesi için başvurular başladı. Peki TOKİ başvuru tarihleri ne zaman? TOKİ Siirt fiyatları ne kadar? İşte merak edilen tüm detaylar...Yatırımlarını son sürat sürdüren Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Siirt Kurtalan projesinde yer alan konutlar satışa çıktı.

Başvuru tarihlerinin resmen açıklandığı TOKİ Siirt Kurtalan projesinde tolpam 36 adet konuta yer veriliyor. Siirtlilerin yüzünü güldüren TOKİ Siirt Kurtalan projesi için son başvuru tarihi 1 Temmuz 2022 olarak belirlendi.

2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tiplerine yer verilen TOKİ Siirt Kurtalan projesindeki konutlar için başvurular Ziraat Bankası tarafından alınıyor.

TOKİ Siirt başvuruları resmen başladı! Siirt TOKİ başvuru tarihleri ne zaman? TOKİ den 2 bin lira taksitle konut fırsat

Siirtlilerin yüzünü güldüren TOKİ Siirt Kurtalan projesi kuralı olarak satışa sunuldu. Proje kapsamındaki dairelerin kura çekilişi 7 Temmuz 2022 tarihinde noter huzurunda yapılacak.

2 bin lira taksit imkanı sağlanan Siirt Kurtalan TOKİ kapsamındaki konutlar için ödenecek başvuru bedelleri 1.000 TL ve 2.000 TL olarak açıklandı.