TOKİ Yozgat Sorgun'da 76 bin TL'ye!

TOKİ Yozgat Sorgun'da 76 bin TL'ye!



Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Yozgat Sorgun Toplu Konut Uygulaması kapsamında 52 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunulacak



Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Yozgat Sorgun Toplu Konut Uygulaması kapsamında 52 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunulacak. Satışa açılmamış olan proje kapsamındaki diğer konutlar da, bloklardaki doluluk oranı dikkate alınarak etaplar halinde satışa arz edilecek.

Yozgat Sorgun Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.Halk Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Yozgat Sorgun Şubesi olacak. Açık satış yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 11 Ekim  – 31 Aralık 2010 tarihleri arasında ilgili bankanın tüm şubeleri tarafından kabul edilecektir.

Alanları 118 metrekare 3+1 konutun fiyatı 76 bin 44 TL ile 94 bin 369 TL arasında değişiyor. Projede peşinatlar 7 bin 604 TL'den, taksitler ise 475 tl'den başlıyor.
 www.toki.gov.tr

Detaylı satış duyurusu için tıklayınız

Detaylı fiyat listesi için tıklayınız