TOKİ Zonguldak Bakacakkadı başvuru bedeli!

TOKİ Zonguldak Bakacakkadı başvuru bedeli!Başvurular sırasında başvuru bedeli alınan TOKİ Zonguldak Bakacakkadı Evleri'ne başvurular bugün başladı. TOKİ Zonguldak Bakacakkadı başvuru bedeli dairelerin büyüklüklerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor.


TOKİ ile Zonguldak Bakacakkadı Belediye Başkanlığı işbirliği çerçevesinde talep örgütlenmesi yöntemiyle geliştirilen Zonguldak Gökçebey Bakacakkadı Belediye Projesinde toplam 255 adet konut satışa sunuluyor. 


Toplam 255 adet konutun satışa sunulduğu TOKİ Zonguldak Bakacakkadı başvuruları bugün başladı.


Başvuruların 11 Eylül 2015 tarihine kadar devam edeceği  TOKİ  Zonguldak Gökçebey Konutları başvuru ve satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Zonguldak Gökçebey Şubesi tarafından yürütülecek. 


Daire tiplerinin 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlandığı TOKİ Zonguldak Bakacakkadı Evleri'nde başvurular sırasında başvuru bedeli alınıyor. 


TOKİ Zonguldak Bakacakkadı başvuru bedeli!

 TOKİ  Zonguldak Gökçebey Konut başvuruları 'nda 2+1 konutlar için 2 bin TL 3+1 konutlar için 4 bin TL başvuru bedeli alınıyor.


Daire büyüklüklerinin 75 metrekare ile 110 metrekare arasında değiştiği  TOKİ  Zonguldak Gökçebey 'de fiyatlar  104 bin 500 TL'den başlayıp, 147 bin 750 TL'ye kadar çıkıyor. 


TOKİ Zonguldak Gökçebey Bakacakkadı satış duyurusu için tıklayın