TOKİ'den 99 bin TL peşinat ve 752 TL taksitle ev müjdesi!

TOKİ'den 99 bin TL peşinat ve 752 TL taksitle ev müjdesi!

TOKİ'den ev almak isteyenlerin başvuru yapması gerekiyor. Başvuruda bulunmak isteyen herkesi ilgilendiren çok önemli şartlar bulunuyor. Peki, TOKİ'den almak için gerekli olan şartlar nelerdir? İşte tüm merak edilenler...


Vatandaşlar TOKİ'den ev sahibi olmak için internet sitesinden araştırmalar yapıyor. Bu kapsamda TOKİ'den 99 bin TL ve 752 TL taksitle ev almak için detaylar belli oldu.Takvim'de yer alan habere göre; TOKİ'den ev alma şartları sizler için araştırıldı. 

TOKİ, Türkiye'de ucuz ev sahibi olma fırsatı sunan bir kurum oluyor. Her geçen yıl, TOKİ'ye yapılan başvurunun ardından gözle görülür bir şekilde artış yaşanıyor. Türkiye'nin 81 ilinde faaliyette bulunan TOKİ'nin amacı, vatandaşalar tarafından istenilen ev ihtiyacını karşılıyor. 

TOKİ

TOKİ

TOKİ'den ev almak

TOKİ'den ev almak isteyen vatandaşlar kurada kazandıkları durumda, seçili konutun satış bedelinin yüzde 20, 30 veya 40′ı oranındaki peşinat miktarını son başvuru tarihine kadar projeye göre, ilgili banka şubelerine yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalayacaklardır. Borcun geri kalanı yüzde 20 peşinat karşılığında 96 ay, yüzde 30 peşinat karşılığında 108 ay vade ve yüzde 15 indirim, üzde 40 peşinat oranı için 120 ay vade ve yüzde 25 indirim olacak şekilde aylık taksitler uygulanıyor.

TOKİ'den 646 lira taksitle ev fırsatı!

TOKİ'den 4 bin 602 ucuz konut müjdesi!