TOKİ'den Batman Gercüş için sosyal konut talebi!

TOKİ'den Batman Gercüş için sosyal konut talebi! TOKİ'den Batman Gercüş için sosyal konut talebi!

Batman Milletvekili Ziver Özdemir, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut'u ziyaret etti. Özdemir, Gercüş ilçesine ‘sosyal konut’ yapılması için talepte bulundu.Ankara’da bakanlara yönelik ziyaretlerini sürdüren Batman Milletvekili Ziver Özdemir, Enerji Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in yanı sıra  Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut ile de bir araya geldi. Özdemir,  TOKİ  Başkanından Gercüş ilçesine ‘sosyal konut’ yapılması için talepte bulundu.

BatmanÇağdaş Gazetesi'nde yer alan habere göre; Ak Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, Bakan’lara yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. Sağlık ve Kültür-Turizm Bakanının ardından Özdemir, bu kez Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i ziyaret etti. Batman ile ilgili taleplerini ileten Özdemir, TPAO, TPİC, TEİAŞ ve TEDAŞ ile ilgili konularının masaya yatırıldığını belirtti. 

Özdemir daha sonra Toplu Konut İdaresi Başkanı Ömer Bulut’la bir araya geldi. Ziyarette, 300 yataklı Batman Kadın ve Doğum Hastanesi'nin bir an önce bitirilmesi, yeni Hasankeyf konutlarının eksikliklerinin giderilmesi ve Gercüş’te sosyal konut yapılması konularında taleplerinin iletildiğini ifade eden Milletvekili Özdemir, Batman için faydalı girişimlerin takipçisi ve destekçisi olacaklarını vurguladı.