TOKİ'den Giresun'da 480 TL taksitle ev fırsatı!

TOKİ'den Giresun'da 480 TL taksitle ev fırsatı!Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, "Giresun'da da projelerimiz var, vatandaşlarımız 480 lira taksitle ev alabiliyorlar ve bu evlere erişebiliyorlar. Kira öder gibi hatta kiranın da daha altında bu evlere ulaşabiliyorsunuz" dedi..


Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Türkiye çapında 2023 yılına kadar 250 bin sosyal konut projesi başlattıklarını anımsattı.

Giresun Görele ilçesi Çavuşlu beldesindeki Katı Atık Bertaraf Tesisi'nde incelemelerde bulunan Kurum, Eynesil Yeşil Cami, ardından ise AK Parti Görele Seçim Bürosu'nu ziyaret etti.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; Kurum, bu yıl sonunda 50 bin sosyal konut projesini yapacaklarını söyledi. Kurum, şunları söyledi;

"O anlamda Giresun'da da projelerimiz var, vatandaşlarımız 480 lira taksitle bu evleri alabiliyorlar ve bu evlere erişebiliyorlar. Kira öder gibi hatta kiranın da daha altında bu evlere ulaşabiliyorsunuz. Giresun'da da merkez Aksu, Tirebolu'da, Bulancak'ta 240 aya varan vadeyle kira öder gibi bu evlere erişebilme imkanınız var"

31 Mart'ta "Durmak yok, yola devam" diyeceklerini vurgulayan Kurum, "Önce millet diyeceğiz, önce memleket diyeceğiz, memleket işi gönül işi diyeceğiz ve her gönüle dokunmak suretiyle her kalbi fethetmek suretiyle insanlarımıza projelerimizi anlatacağız" dedi.

Murat Kurum, Cumhuriyet Halk Partisinin seçim manifestosuna işaret ederek, şu değerlendirmelerde bulundu:

"Dediler ki 'Martın sonu bahar', ben Görele'den soruyorum, Cumhuriyet Halk Partisi döneminde Görele ne zaman baharı gördü ki bu baharda görsün? Biz pehlivanı mindere çıkışından biliriz, bunların belediyecilik kariyeri de karneleri de sıfır. Bunların dönemi çöp, çamur, çukur dönemi olarak milletimizin hafızalarına kazınmıştır. İşte o çöp, çamur, çukuru bitiren AK Parti olmuştur, AK belediyecilik olmuştur, Recep Tayyip Erdoğan olmuştur"


TOKİ Giresun Aksu 2019 projesi 26 soruda tüm detaylarıyla!

TOKİ Giresun Güce 2. Etap 2019 projesi 21 soruda tüm detaylarıyla!