16 / 08 / 2022

Toplu ulaşım ücretlerine son üç ayda ikinci zam. Bugünden itibaren başladı

Toplu ulaşım ücretlerine son üç ayda ikinci zam. Bugünden itibaren başladı

Akaryakıt fiyatlarına gelen zamlar toplu ulaşım ücretlerine yansımaya devam ediyor. Bu kez ulaşım ücretlerine zam haberi farklı bir ilden geldi. İşte detaylar…Türkiye’nin bütün illerinden zam haberleri gelmeye devam ediyor. Artan akaryakıt fiyatlarıyla birlikte hemen hemen her ilde ulaşım fiyatlarına rekor zamlar geliyor.

Bu defa bir zam haberi de Mardin’den geldi.

Mardin’de toplu ulaşım ücretleri, mart ayında yapılan artışın ardından yeniden zamlandı.

Şehir içi ve ilçeler arası halk otobüsü ücretlerine yüzde 30’un üzerinde zam yapılırken yeni tarife bugün sabah saatlerinde uygulanmaya başlandı. Zam, kartlı binişlerin yanı sıra kartsız biniş tarifelerine de aynı oranda yansıtıldı.

Toplu ulaşım ücretlerine son üç ayda ikinci zam. Bugünden itibaren başladıSorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.