Torkam E5 Açık Çarşı'nın yüzde 70'i 3 saatte satıldı!

Torkam E5 Açık Çarşı'nın yüzde 70'i 3 saatte satıldı! Torkam E5 Açık Çarşı'nın yüzde 70'i 3 saatte satıldı!

Torkam E5’in Açık Çarşı dükkânları açık artırma usulü satışa çıktı. Açık artırmada, 1. Etapta yer alan 124 düzayak dükkânın yüzde 70’i 217 milyon bedelle kısa sürede sahiplerini buldu...


TOKİ güvencesinde Torkam kalitesiyle inşa edilen Torkam E5’in açık artırmaya çıkan Açık Çarşı dükkânları yatırımcıların ilgi odağı oldu.

Torkam E5’in Açık Çarşı dükkânları yüksek katılımla yeni sahiplerini bulurken açık artırmada yüksek satış grafiği yakalandı.

Açık artırmada dükkânlar 770 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı. Açık artırmada yüzde 32 artış sağlanırken üç saat gibi kısa sürede Açık Çarşı dükkânların yüzde 70’i sahiplerini buldu. Satışlar karşılığında 217 milyon TL gelir elde edildi.

DERELİ; “TORKAM E5 YENİ PROJELER İÇİN BİZE ÖRNEK OLDU”

TORKAM İnşaat İcra Kurulu Başkanı Mahmut Dereli, alıcıların kazançlı bir yatırıma imza attıklarını söyledi. Dereli, "“Açık artırma ile satışa sunduğumuz Açık Çarşı dükkânları yatırımcılar tarafından büyük talep gördü. 1. Etaptaki 124 düzayak Açık Çarşı dükkânımızın yüzde 70’i kısa sürede satıldı. Yeni sahiplerine hayırlı olsun. Şimdiden hayırlı kazançlar diliyorum.  770 bin liradan başlayan fiyatlarla açık artırmaya sunduğumuz Açık Çarşı dükkânlarımız, yüzde 32 artışla yüzde 70’i 217 milyon bedel karşılığında satıldı. Bu satış ve rakam projemize olan güvenin bir göstergesidir. Çünkü ulaşım ağlarının merkezindeyiz. TORKAM E5 metrobüs durağı, otobüs ve minibüs gibi toplu ulaşım hatlarının yanı başında yer alıyor. Burada projeye özel metro durağı olacak.  Yine önünden 3 milyon, içinden de 700 bin kişi ile günde 3 milyon 700 bin kişiye ticari ünitelerimiz potansiyel kazanç sağlayacak. TORKAM E5 Açık Çarşı dükkânlarına yatırım yapanlar çok kârlı çıkacak. Ayrıca, projemizin Millet Bahçesi projeleri kapsamında yakın bir dönemde dönüştürülecek Atatürk Havalimanı’nın tam karşısında yer alması büyük avantaj. TORKAM E5 projemiz yeni projeler için bize güzel bir örnek oldu. Yeni yatırımlarımızla ülkemize, milli gelirimize katkı sağlamaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. 


 
YATAY MİMARİYE ÖRNEK BİR PROJE

Torkam E5, 20 bin 776,46 metrekare arsa üzerinde inşa ediliyor. Metro durağı ile bütünleşecek bir yapıda tasarlanan Torkam E5 projesinde zemin altında (-7) kat bulunuyor.

Toplam inşaat alanı 127 bin metrekareye ulaşan projeyle bölgeye 234 rezidans daire, 117 ofis, 310 cadde dükkanı ve 896 araçlık otopark kazandırılacak. Projede teslimlerin Ekim 2020’de yapılması planlanıyor.

Web: http://torkame5.com/