Torkam E5’in cadde ve metro dükkanları 5 Nisan’da satılıyor!

Torkam E5’in cadde ve metro dükkanları 5 Nisan’da satılıyor! Torkam E5’in cadde ve metro dükkanları 5 Nisan’da satılıyor!

Torkam ve TOKİ işbirliğiyle Sefaköy-Florya'da yükselen Torkam E5 projesinin cadde ve metro dükkanları 5 Nisan'da 470 bin TL'den başlayan fiyatlarla açık artırmayla satılıyor...Torkam birikimi ve  TOKİ  güvencesiyle Sefaköy-Florya aksında yükselen Torkam E5’in Cadde ve Metro dükkânları 5 Nisan’da açık artırma ile satışa çıkarılıyor. Fırsat eşitliği ilkesiyle hareket eden Torkam İnşaat, E5’in yanı başında geliştirdiği ticari ünitelerinde 48 ay 0 faiz ve 470 bin TL’den başlayan fiyat avantajıyla yatırımcılara maksimum kazanç sağlıyor.

TOKİ tarafından hasılat paylaşım modeli ile Sefaköy-Florya aksında E5 Karayoluna tam cephe konumunda inşa edilen Torkam E5 projesi'nde, fırsat eşitliği ilkesiyle 5 Nisan’da açık artırmaya çıkacak Cadde ve Metro dükkânlarıyla alıcılarına kazançlı bir yatırım imkanı sunuluyor.

YATAY MİMARİNİN GÜZEL ÖRNEĞİNİ SUNUYOR

3 kattan oluşan, yatay mimarisiyle yenilenen bölgenin gelişiminde örnek olarak konumlanacak Torkam E5, 20 bin 776,46 metrekare arsa üzerinde inşa ediliyor. Metro durağı ile bütünleşecek bir yapıda dizayn edilen Torkan E5 projesinde, zemin altında (-7) kat bulunuyor.

Toplam inşaat alanı 127 bin metrekareye ulaşan projeyle bölgeye 234 rezidans daire, 117 ofis, 310 cadde dükkanı ve 896 araçlık otopark yapılacak.

1+1, 2+1 ve 3+1 rezidans daire tiplerinin olduğu projede konut büyüklükleri 54 metrekare ile 124 metrekare, birleştirilebilme özelliğine sahip ofislerin büyüklükleri ise 78 metrekare ile 178 metrekare arasında değişiyor.

MAHMUT DERELİ, “TİCARİ ÜNİTELERE YATIRIM YAPANLAR ÇOK KÂRLI ÇIKACAK”

Torkam E5’in Transfer Merkezi Cadde Dükkânları geçen sene yapılan açık artırmada büyük bir talep gördüğünü ve 102 adet dairenin satışının gerçekleştiğini ifade eden Torkam İnşaat İcra Kurulu Başkanı Mahmut Dereli, yatırımcıların 1 yıldan az sürede içerisinde yüzde 50’ye yakın prim kazancı elde ettiğini belirtti. 

“E5 CADDE DÜKKÂNLARI VE METRO DÜKKÂNLARI HER BÜTÇEYE HİTAP EDİYOR”

E5 Cadde Dükkanları ve Metro Dükkanları toplam 186 dükkânı ihtiva eden Ticari üniteler; 5 Nisan’da fırsat eşitliği ve şeffaflık ilkesi gereği açık artırma usulüyle satışa çıkacağını belirten TORKAM İnşaat İcra Kurulu Başkanı Mahmut Dereli, “Biz TORKAM E5’i; ticari üniteleri, rezidans daireleri, ofis ve mağazalarıyla tüm bölgenin yeni merkezi olarak geliştirdik. TORKAM E5; metrobüs durağı, otobüs ve minibüs gibi toplu ulaşım hatlarının merkezinde yer alıyor. Burada projeye özel Metro durağı bulunacak. Halen günlük 3 milyon kişinin önünden geçtiği, 700 bin kişinin ise projenin içinden geçmesi öngörülen projemizin ticari üniteleri alıcılarına yüksek kazanç sunacak. Açık artırmada başlangıç fiyatı 470 bin lira olarak belirlenen dükkânları herhangi bir banka garantisi istemeden 48 ay sıfır faiz fırsatıyla yatırımcılara sunacağız. Cadde ve Metro’da yer alan ticari ünitelerimize yatırım yapanlar çok kârlı çıkacak” dedi. 

E5 Cadde Dükkânları ile Metro Dükkânlarında;                                                     

470 bin TL - 990 bin TLarasında 50 Dükkân 
991 bin TL  ile 1 milyon 500 TL arasında 63 Dükkân
1 milyon 500 bin TL  ve üzerinde 73 Dükkân yer alıyor.

127 bin metrekare inşaat alanına sahip projede daire teslimlerinin 2021’in Nisan ayında yapılması hedefleniyor.