Torunlar GYO 5. Levent Evleri ulaşım!

Torunlar GYO 5. Levent Evleri ulaşım! Torunlar GYO 5. Levent Evleri ulaşım!

Firma: Torunlar GYO

Proje: 5. Levent

Daire teslimlerinin 2017 yılında yapılması planlanan projede 50 dönümlük koru ve eğitim alanı bulunuyor. Torunlar GYO 5. Levent Evleri ulaşım bilgisi kapsamında Maslak'a 7 kilometre kadar uzaklıkta bulunuyor.Toplam 516 bin metrekare inşaat alanında hayata geçirilen projede firma bünyesinde kredi ya da banka kredisi kullanılabiliyor. Proje toplam 1 milyon 800 TL yatırım bedeliyle yükseliyor.


Torunlar GYO  5. Levent  Evleri büyüklükleri 50 metrekareden başlayıp, 200 metrekareye kadar yükselerek dizayn edildi. Projede dairelerin teslimleri 2017 yılında yapılması planlanıyor.


Ortak kullanım alanları arasında projede yansıma havuzları, amfi tiyatro,açık hava sineması, SPA merkezi, yürüyüş ve bisiklet parkurları,  festival meydanı, gölet bulunuyor.


Torunlar GYO 5. Levent Evleri içerisinde 2 adet okul, 2 adet cami, Levent Çarşı ve 50 dönümlük koru ve eğitim alanı bulunuyor. Proje  Torunlar GYO  tarafından hayata geçiriliyor.


Torunlar GYO 5. Levent Evleri ulaşım bilgisi kapsamında proje Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 9 kilometre, Levent ve Maslak'a 7 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 12 kilometre mesafede yer alıyor. 


Tel:  0212 600 14 00 

Web: www.5levent.com.tr

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor