Trabzon Vakfıkebir 2. Etap TOKİ başvuru işlemleri!

Trabzon Vakfıkebir 2. Etap TOKİ başvuru işlemleri! Trabzon Vakfıkebir 2. Etap TOKİ başvuru işlemleri!

Trabzon Vakfıkebir 2. Etap TOKİ başvuru işlemleri 9 Aralık 2015 tarihi itibariyle başlayacak. Kurası 14 Ocak 2015 tarihinde çekilecek olan projede 180 veya 240 ay vade uygulanıyor.Konutların 2 oda 1 salon olarak dizayn edildiği  TOKİ  Trabzon Vakfıkebir 2. Etap'ta “Emekli Grubu Konut Projesi” kapsamında 47 tane daire satışa sunuluyor. 


Trabzon Vakfıkebir 2. Etap TOKİ başvuru işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’nin Trabzon İlinde bulunan yetkili Vakfıkebir şubesi aracılığıyla kabul edilecek. 


TOKİ Trabzon Vakfıkebir 2. Etap başvuru dönemi 9 Aralık 2015 tarihinde başlayacak ve 30 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Projede başvuru ücreti olarak 500 TL alınacak. 


TOKİ Trabzon Vakfıkebir 2. Etap başvuru şartları!

Projeye başvuru yapabilmek için, başvuru sahibinin;

1. T.C. vatandaşı olması,

2. Projenin bulunduğu il /ilçe sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya projenin bulunduğu il veya ilçe nüfusuna kayıtlı olması,

3. Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması ve Toplu Konut İdaresinden konut kredisi kullanmamış olması,

4. Kendisine eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklara ait tapuda kayıtlı kat irtifaklı / kat mülkiyetli bağımsız bir bölümünün veya müstakil bir konutunun (tarla, bağ, bahçe, köy evi ve işyeri hariç) olmaması,

5. Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net 3.200 TL olması gerekmektedir (Başvuru sahibinin ve eşinin gıda, yol, vs. her türlü aldıkları yardımlar dahil olmak üzere toplam hane halkı aylık net gelirinin en fazla 3.200 TL olması gerekmektedir.) (İstanbul ilinde gelir şartı 3.700 TL olarak uygulanacaktır.).

6. Bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir.


TOKİ Trabzon Vakfıkebir 2. Etap ödeme koşulları kapsamında yüzde 12 peşin alımlarda kalan bedel 180 ay, yüzde 15 peşin alımlarda ise kalan bedel 204 ay taksitlendiriliyor. 


Satış duyurusu için tıklayın