24 / 05 / 2022

Trendist Ataşehir'de teşekkür kampanyası! Son 60 daire!

Trendist Ataşehir'de teşekkür kampanyası! Son 60 daire!

Ataşehir’de mimarisi ve sunduğu yaşam vaadiyle son yıllarda gerçekleştirilen en özgün projelerden olan Trendist Ataşehir’de son 60 daireye özel 60 aya yüzde 0,60 fırsatı sunuluyor.Lokasyonu, mimarisi ve sunduğu yaşam alternatifleriyle ‘Tüm Zamanların Projesi’ olarak tasarlanan Trendist Ataşehir, sunduğu farklı daire seçenekleri, sosyal tesisleri, yüksek yatırım değeri ve geniş yeşil alanları ile dikkat çekiyor. Ataşehir’in simge projelerinden biri olan Trendist Ataşehir’de, projenin tamamlanmasına az süre kala son 60 daire için indirimli kredi kampanyası fırsatı veriliyor.


K Yapı ve Solid İnşaat işbirliği ile geleceğin finans merkezi Ataşehir’de hayata geçirilen Trendist Ataşehir, klasik ve modern mimarinin harmanlandığı 3 adet 33 katlı, 13 adet de 8 katlı olmak üzere toplam 16 bloktan oluşuyor. Yüksek standartlarda, çağdaş bir yaşam alanı yaratmayı hedefleyen proje, 21 bin 500 m²’lik peyzaj alanının yanı sıra hemen yanında Ataşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilecek 110 dönümlük Kent Park projesi ile daha geniş bir yeşil alanda yaşam vadediyor. 


Teşekkür kampanyası

Yaşamın başladığı bu özel projede tüm ayrıcalıklar bir arada bulunabilirken, yatırımcılar da uygun ödeme koşulları ile aldıkları daireleri dilerse hemen kiraya verip kira geliri gibi çok önemli bir destek de sağlayabiliyor. Teslimlerin başladığı projede son 60 daireye özel 60 aya yüzde 0,60 avantajı ile bu özel projeden ev sahibi olma imkanı veriliyor.


Lokasyon avantajı ve sosyal imkanlar ile gerçek ayrıcalık

Trendist Ataşehir projesi, Ataşehir’in trafik yoğunluğundan etkilenmeden Tem Otoyolu ve D-100 karayoluna bağlantılı lokasyonu ile Sabiha Gökçen Havaalanına 15 dakikalık mesafede, bölgede inşa edilecek İstanbul Finans Merkezi başta olmak üzere birçok hastane, alışveriş merkezi ve okula yakınlığı ile de ön plana çıkıyor. 


Trendist Ataşehir’in sosyal tesisleri içerisinde; fitness, pilates ve yoga salonu, kapalı yüzme havuzu, 2’şer adet sauna, buhar odası, masaj odası, 562 m² büyüklüğünde açık yüzme havuzu, 550m² güneşlenme terası, voleybol ve basketbol sahası, tenis kortu ile 2 adet çocuk oyun alanı bulunuyor. Rezidans bloğunda ise fitness salonu, sauna, buhar odası, masaj odası, 281 m² büyüklüğünde açık yüzme havuzu ve 540m² güneşlenme alanı da yer alıyor.


Web: http://www.trendistatasehir.com/
Haber Habertürk Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...


K Yapı ve Solid İnşaat, istanbul Ataşehir de hayata geçirdikleri Trendist Ataşehir projesinde son 60 daireye özel indirimli kredi kampanyası düzenliyor. 3 adet 33 katlı, 13 adet de 8 katlı olmak üzere toplam 16 bloktan oluşan projede ayrıca 21 bin 500 metrekarelik peyzaj alanı yer alıyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenlere, 60 ay vade ve yüzde 0.60 faiz oranıyla kredi kullanma imkânı sunuluyor. Proje, Ataşehir Belediyesi'nin hayata geçireceği 110 dönümlük Kent Park'ın yanında yer alıyor. 
Habertürk
Bu haber Yeni Akit Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;
İstanbul Ataşehir’de mimarisi ve konumuyla dikkat çeken Trendist Ataşehir’de ev sahibi olmak isteyenlere son 60 daireye 60 ay vadeyle özel kampanya başlatıldı. K Yapı ve Solid inşaat işbirliği ile hayata geçirilen Trendist Ataşehir, klasik ve modern mimarinin harmanlandığı 3 adet 33 katlı, 13 adet de 8 katlı olmak üzere toplam 16 bloktan oluşuyor. Proje, 21 bin 500 metrekarelik peyzaj alanının yanı sıra hemen yanında 110 dönümlük Kent Park projesi ile daha geniş bir yeşil alan imkanı sunuyor.Yeni Akit