TriadPark'ta 149 bin YTL'ye!

TriadPark'ta 149 bin YTL'ye!Sarıgazi'de gerçekleştirilen 80 milyon dolarlık TriadPark projesinde, acil durumlarda sakinlere ücretsiz, normal şartlarda ise belli ücret karşılığında hava taksilerle hizmet verilecek. 272 daireden oluşan projede fiyatlar, 149 bin YTL ile 370 bin YTL ara


Hisar Yapı'nın 80 milyon dolar satış cirosu hedeflediği TriadPark projesi, helikopter dolmuşlar ile acil durumlarda sakinlerine ücretsiz, normal şartlarda da belli bir ücret karşılığında hizmet verecek. Sarıgazi'deki projede toplam 272 daire bulunuyor. "Kaçılacak değil, sığınılacak konutlar yapıyoruz" diyen Hisar Yapı'nın Yönetim Kurulu Başkanı Hayri Ekinci ile fiyatların 149 bin YTL ile 370 bin YTL arasında değiştiği TriadPark'ı konuştuk.
TriadPark projesini genel özellikleriyle anlatır mısınız?
Sarıgazi'deki TriadPark projesi; yüzde 25'i oturum, yüzde 75'i ise yeşil alan olmak üzere 25 dönüm alanda yer alıyor. 21 metre yükseklikteki yapısıyla kaçılacak değil, sığınılacak güvenlikte inşaat kalitesiyle gerçekleştirilen TriadPark, 6 katlı 12 blok ve 272 daireden oluşuyor. Zengin sosyal yaşam olanaklarından sağlıklı yaşam için spor alanlarına; site sakinlerine özel havuzundan yeşilin her tonunun hákim olduğu doğasına, yürüyüş ve bisiklet yollarına; satranç ve mini golf gibi hobi alanlarından telefon bağlantısıyla daireye servis olanağı sunan mağazalarına kadar tüm ihtiyaç ve beklentileri karşılayan TriadPark, 24 saat güvenlikle ve Türkiye'de ilk kez uygulanan özel helikopter hizmetiyle tüm sakinlerine ömür boyu tatil keyfinde bir yaşam alternatifi sunuyor. 24 dersliği bulunan ilköğretim okulu da projenin içersinde yer alıyor.
Projenin diğer projelerden ayrılan en büyük özelliği nedir?
İki önemli nokta var; öncelikle arka daire kavramını ortadan kaldıran üçgen mimarisi sayesinde tüm site sakinleri havuzu, yeşil alanı görebiliyor ve evin tüm bölümleri güneşten yararlanabiliyor. Diğer önemli nokta ise; Türkiye'de ilk kez uygulanan Heliport-Hava Dolmuş Sistemi'dir. Site sakinlerimiz, sağlık gibi acil ve önemli ulaşım konularında ücretsiz, diğer özel durumlarda ise çok uygun bir bedel karşılığında hava dolmuş hizmetimizden yararlanabiliyor.

Konutların özellikleri nelerdir?
TriadPark konutları, yapının her taşında kullanılan kaliteli malzemesiyle maksimum deprem güvenliği taşıyor. Tüm sakinlerin havuzu, yeşil alanı görebilmesi ve evin tüm bölümlerinin güneşten yararlanabilmesi için üçgen bir mimaride tasarlandı.
Kaç çeşit konut var? Bunların büyüklükleri?
Projemizde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 4 tipte, 88 metrekareden 210 metrekareye kadar değişen 11 farklı daire alternatifleri bulunuyor.
Ne zaman başladınız? Bitiş tarihi ne olacak?
Ocak 2007'de başladığımız projenin ilk etaplarını Şubat 2008'de teslim ettik. İkinci etapları Mart 2009'da teslim edeceğiz.