Dora Park'ta 235 bin YTL'ye

Dora Park'ta 235 bin YTL'yeSur Yapı tarafından Ümraniye'de inşa edilen Dora Park'ta son 1+1 tipi konut 235 bin YTL'ye satılıyor.


Dora Park'ta kalan son 1+1'den sonra en düşük fiyatlı konutlar 350 bin YTL'den başlayan 2+1 tipi konutlar. Fiyatlar 5+1'lerde ise 946 bin YTL'ye kadar çıkıyor.

Modern mimari ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Sur Yapı, gerçekleştirdiği projelerle ihtiyaç sahipleri ve yatırımcılara yepyeni yaşam alanları sunmayı hedefliyor. Sur Yapı'nın Mart 2006'da temellerini attığı Dora Park'ta yeni blok çalışmaları sürerken tamamlanan bloklarda da hayat başlıyor. Ümraniye'de inşa edilen Dora Park projesinin ilk etap evleri sahiplerine teslim ediliyor, Dora'da 50 dairede yaşam başlıyor.

Biri rezidans olmak üzere toplam 6 blok ve 399 konuttan oluşan Dora Park, depreme dayanıklı yapısı, modern mimarisi, ekstra aidat ödemeden tüm ihtiyaçlara cevap veren sosyal tesisi ve çevresindeki hektarlarca alana dağılmış ormanıyla dikkat çekiyor.

Boğaz Köprüsü'ne 5 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne ise 8 dakika mesafede yer alarak şehrin hem içinde hem dışında bir yaşam sunan Dora Park'ın yüzde 7'si yaşam alanı, yüzde 93'ü ise yeşil alana sahip. Dora Park'ta satışa sunulan konutlardan geriye 45 adet kaldı.

Tel: 0 216 634 41 20
Web: www.dorapark.com