Tual Adalar ve Tual Bahçekent Emlak Konut tarihi kampanyasına katıldı!

Tual Adalar ve Tual Bahçekent Emlak Konut tarihi kampanyasına katıldı!

Emlak Konut'un ‘Ülkemizin yarınlarına güveniyoruz’ kampanyası kapsamında 'Tual Adalar' ve 'Tual Bahçekent’ de bulunuyor


Emlak Konut GYO güvencesiyle Dağ Mühendislik tarafından hayata geçirilen 'Tual Adalar' ve 'Tual Bahçekent' projelerinden ev almak ‘Ülkemizin yarınlarına güveniyoruz’ Kampanyası'yla daha kolay hale geliyor.  Emlak Konut önderliğinde düzenlenen ve ağustos ayı boyunca geçerli olacak. ‘Ülkemizin yarınlarına güveniyoruz’ kampanyası kapsamında;  %20 peşin, %10’luk kısım bir yıl sonra, kalanı 120 aya kadar TÜFE’li veya % 0.70 vade farkı ile taksitlendirilmesi sayesinde ev sahibi olmak mümkün olacak.


Dağ Mühendislik, Türkiye'nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi Emlak Konut tarafından hayata geçirilen tarihi 'Ülkemizin yarınlarına güveniyoruz’ Kampanyası'na İstanbul projeleriyle katılıyor.  Emlak Konut GYO’nun ev sahibi olmayı kolaylaştıracak ve inşaat sektörüne ciddi ivme kazandıracak kampanyasına göre; 'Tual Adalar' ve 'Tual Bahçekent'ten; %20 peşin, %10’luk kısım bir yıl sonra, kalanı 120 aya kadar TÜFE’li veya % 0.70 vade farkı ile taksitlendirilmesi fırsatıyla konut almak mümkün olacak. 


Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ; ağustos ayı boyunca geçerli olacak kampanyanın vatandaşa uygun şartlarda konut edindirme avantajı sağlayacağını ve sektörü canlandıracağını söyledi. 


Dağ "Ülkemize ve sektörümüze güveniyoruz, her zaman olduğu gibi daha çok çalışmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yatırımlarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz. Bunun bir göstergesi olarak da Emlak Konut GYO çatısı altında düzenlenen hem sektöre ivme kazandıracak, hem de kolay ev sahibi olmanın yolunu açacak bu ‘Ülkemizin yarınlarına güveniyoruz’ kampanyasında biz de yer alma kararı aldık" dedi. 


Daire fiyatları 239 bin TL'den başlıyor

Bahçeşehir'de hayata geçirilen Tual Bahçekent; 190 bin metrekarelik alan üzerinde 1.739 konut, ticari üniteler, özel hastane özel okul, özel kreş ve bir devlet okulunun da yer alacağı 20 bloktan oluşuyor. 2019 yılında tamamlanması planlanan Tual Bahçekent’te 1+1'den, 4+1'e kadar daire seçenekleri yer alıyor. 140 bin m2’lik dev şehir parkının yanı başında yer alan Tual Bahçekent’in sosyal donatıları arasında kapalı havuz, sauna, fitness, buhar odası, çocuk oyun parkları, yürüyüş parkurları, basketbol sahası bulunuyor. 


Tual Bahçekent'te daire fiyatları; 1+1 daireler için 239 bin TL ile 300 bin TL, 2+1 daireler için 392 bin TL ile 452 bin TL, ve 3+1 daireler için ise 460 bin TL ile 555 bin TL arasında değişiyor.  


2018 yılında teslim edilecek

Dağ Mühendislik tarafından Emlak Konut GYO güvencesiyle Kartal’da inşa edilen Tual Adalar projesi ise 6 blokta 471 konuttan meydana geliyor. Projede 3.15 metre tavan yüksekliğine sahip 1+1’den 4+1’e kadar daire seçeneklerine mevcut. E-5 ile TEM’e 5'er dakikalık mesafesi ve metro hattına olan yakınlığıyla dikkat çeken Tual Adalar’da teslimlerin 2018 yılının ilk yarı yılında gerçekleştirilmesi planlanıyor. Yüzde 85'i yeşil alanlara ayrılmış olan Tual Adalar’ın sosyal olanakları arasında kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, buhar odası, sauna, hamam, kreş ve güvenli yürüyüş parkurları yer alıyor. Projede daireler birinci kattan itibaren orman ve Adalar manzarasına hakim bulunuyor. 


Tual Adalar’da 1+1 daireler  359 TL ile 519 bin TL, 2+1 daireler 574 bin TL ile 813 bin TL, 3+1 daireler 777 bin TL ile 1 milyon TL, 4+1 daireler ise 986 bin TL ile 1 milyon TL arasında satışa sunuluyor. 


Web: http://www.dagmuhendislik.com/