14 / 08 / 2022

Tunçmatik dünyanın en küçük notebook adaptörlerini satışa sunuyor!

Tunçmatik dünyanın en küçük notebook adaptörlerini satışa sunuyor!

Tunçmatik, standart adaptörlerin yarısı inceliğinde geliştirdiği, çanta ve cepte rahatça taşınabilen yeni notebook adaptörü Powernote Slim ile kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırıyor.Tunçmatik dünyanın en küçük notebook adaptörlerini satıyor.Dizüstü bilgisayarlarımız taşınabilir olma özellikleriyle tam bir hayat kurtarıcı olsalar da, bataryaları uzun süreli kullanımlara olanak tanımıyor. Bu nedenle şarj cihazlarını sürekli yanımızda taşımamız gerekiyor. Türkiye’nin 45 yıldır enerji çözümleri markası olan Tunçmatik de yeni, küçük ve kolay taşınabilir dizüstü bilgisayar adaptörü Powernote Slim ile ürün portföyünü genişleterek kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıran çözümler üretmeye devam ediyor.


Tunçmatik Powernote Slim’in 17mm’lik ince gövdesinde çalışma voltajını gösteren LCD ekran bulunuyor. Gövdesinde ABS ve Polikarbonat (PC) malzeme kullanıldığından güvenilir ve çevre dostu olan Powernote Slim, farklı dizüstü bilgisayar ve netbook modellerle uyumlu 8 farklı uç barındırıyor. Ürün aynı zamanda 1A USB çıkışı sayesinde cep telefonu, tablet, dijital kamera gibi elektronik cihazlar için de kullanılabiliyor. Aşırı voltaj, sıcaklık, yük, özelliğine sahip Powernote Slim, akım ve kısa devre koruması da sağlıyor.


Küçük boyutuyla çantanızda, hatta cebinizde bile rahatlıkla taşıyabileceğiniz Tunçmatik’in yepyeni notebook adaptörü Powernote Slim’i Türkiye’nin önde gelen bilişim dağıtıcıları, teknoloji mağazaları ve yapı marketlerinde bulabilirsiniz.