Turgutreis Anıt Gelincik Evleri'nde 400 bin TL'ye! Hemen teslim!

Turgutreis Anıt Gelincik Evleri'nde 400 bin TL'ye! Hemen teslim! Turgutreis Anıt Gelincik Evleri'nde 400 bin TL'ye! Hemen teslim!

Turgutreis Anıt Gelincik Evleri'nde 2008 yılından bu yana oturum devam ediyorTurgutreis Anıt Gelincik  Evleri'nde son 3 konut kaldı. 184 metrekare ve 3 oda 1 salon dubleks şeklinde tasarlanan villaların  fiyatları ise 400 bin  lira olarak belirlendi.  Konut teslimlerinin hemen yapıldığı projede ödeme şekilleri karşılıklı görüşmeler sonucu netleşiyor. Denize 500 metre uzaklıkta yer alan projede 2008 yılında yaşam başladı.
Anıt Mühendislik  tarafından hayata geçirilen Anıt Gelincik Villaları Projesi; 7 bin metrekarelik alana inşa edildi. Bodrum Turgutreis"te yer alan proje 20 villadan meydana geliyor.  

Anıt Gelincik Villaları'nda  mantolama sistemiyle inşa edildi. Anıt Gelincik Villaları"nda tüm kapalı alanı ısıtabilecek kapasitede şömine ve her odada klima bulunuyor.

Anıt Gelincik Villaları projesinin  sosyal alanında 2 adet açık yüzme havuzu, su deposu, uydu sistemi, 24 saat güvenlik ve açık otopark bulunuyor. Projede mandalina ağaçları ve büyük çam ağaçları yeşil alanlar bulunuyor.
http://www.anitmuhendislik.com/
0252 382 57 65