Türker Proje Gayrimenkul ilk 9 ayda ne kadar kira geliri elde etti?

Türker Proje Gayrimenkul ilk 9 ayda ne kadar kira geliri elde etti?


Türker Proje Gayrimenkul tarafından yayınlanan raporlarda, şirketin 1 Temmuz 2021 tarihi itibarıyla elde ettiği kira gelirleri 19 bin 767 TL olarak açıklandı.


Türker Proje Gayrimenkul ve Yatırım Geliştirme A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) 1 Ocak 2021 - 30 Eylül 2021 dönemine ilişkin finansal tablo, faaliyet raporu ve sorumluluk beyanını yayınladı.

Türker Proje Gayrimenkul'ün tarafından yayınlanan raporlara göre; şirketin 30 Eylül 2021 itibariyle 169 milyon 210 bin TL değerinde yatırım amaçlı gayrimenkulü bulunuyor. Türker Proje Gayrimenkul'ün 1 Temmuz 2021 tarihi itibarıyla elde ettiği kira gelirleri 63 bin 623 TL olarak belirtildi. 

Türker Proje Gayrimenkul ilk 9 ayda ne kadar kira geliri elde etti?

Türker Proje Gayrimenkul, 30 Eylül 2021 tarihi itibarıyla 371 bin 75 TL dönem karı elde etti. Şirketin toplam varlıkları 185 milyon 207 bin 969 TL olarak gerçekleşti. 

Türker Proje Gayrimenkul'ün KAP açıklaması:
a)      01 Ocak 2021 - 30 Eylül 2021 dönemine ilişkin finansal tablo ve faaliyet raporunun tarafımızca incelendiğini,

b)     Şirketimizdeki görev ve sorumluluk alanında sahip olduğumuz bilgiler çerçevesinde, finansal tablo ve faaliyet raporunun önemli konularda gerçeğe aykırı bir açıklama veya açıklamanın yapıldığı tarih itibarıyla yanıltıcı olması sonucunu doğurabilecek herhangi bir eksiklik içermediğini,

c)      Şirketimizdeki görev ve sorumluluk alanında sahip olduğumuz bilgiler çerçevesinde, Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-14.1 sayılı Tebliği uyarınca hazırlanmış finansal tablolarının işletmenin aktifleri, pasifleri, finansal durumu ve kar ve zararı ile ilgili gerçeği dürüst bir biçimde yansıttığını ve faaliyet raporunun işin gelişimi ve performansını ve işletmenin finansal durumunu, karşı karşıya olduğu önemli riskler ve belirsizliklerle birlikte, dürüstçe yansıttığını yapılan açıklamadan dolayı sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Saygılarımızla,                                                                                                                 

Dosya için tıklayın

Dosya için tıklayın