Türkerler İnşaat, Münih Expo’da 3 projesiyle yer alacak!

Türkerler İnşaat, Münih Expo’da 3 projesiyle yer alacak!

Türkiye’de 25 yılı aşkın süredir inşaat sektörüne öncülük eden Türkerler, Expo 2018 Fuarı’nda Mahall Bomonti İzmir, Mahall Ankara ve İstanbul Çiftçi Towers projelerini tanıtacak.Yenilikçi inşaat projeleriyle sektöre yön veren Türkerler Holding, 8-10 Ekim 2018 tarihleri arasında, dünyanın önde gelen inşaat fuarlarından Münih Expo’ya katılıyor. Türkiye’de inşa ettiği gayrimenkul yatırımlarıyla ülke ekonomisine önemli katkılar sağlayan Türkerler, inşaat alanındaki tecrübesini uluslararası yatırımcıyla buluşturmayı planlıyor.

Türkerler İnşaat, Münih Expo’da 3 projesiyle yer alacak!

Mahall Bomonti İzmir’de yeni bir yaşam deneyimi

İsmini, konumlandığı bölgedeki, 1912 yılında kurulan, tarihi Bomonti fabrikasından alan Mahall Bomonti  İzmir  projesi çalışma alanı, yaşam alanı, sanat, alışveriş, eğlence ve müzik mekanlarıyla şehrin yeni cazibe merkezi olmaya aday. Tüm ulaşım imkanlarına yakınlığıyla; Konak, Alsancak, Bayraklı, Bornova ve Karşıyaka’nın birleştiği noktada hayata geçirilen Mahall Bomonti İzmir, sadece lokasyon olarak değil sosyal hayat açısından da şehrin kesişim noktası olacak. 45 bin metrekare arazi üzerine kurulan projede 1100 adet konut, ofis ve ticari alan ile Türkiye’de ilk defa bir yaşam alanında faaliyete geçecek orkestra çukuru bulunan opera ve tiyatro salonu da bulunacak. Residence anlayışı ile beş yıldızlı otel hizmeti sağlanacak olan konutlar, eşyalı stüdyo, 1 oda 1 salon, 1 oda 1 salon loft dairelerin yanı sıra 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon loft daireler şeklinde satışa sunuluyor. Proje bünyesinde büyüklükleri 88 ile 1.670 metrekare arasında değişen ofisler de bulunuyor. Mahall Bomonti İzmir fiyatları, seçilen daire ya da ofisin tipine göre farklılık gösteriyor. Projede daire fiyatları 554 bin lira ile 1 milyon 980 bin lira arasında değişiyor. Ofis fiyatları ise 907 bin liradan başlıyor. Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor.

Eski fabrika binaları da korunarak titizlikle restore edilen projede yer alan 9 tarihi binadan biri, “Mahall Bomonti Sanat” adı altında İzmirlilere hizmet veriyor. Mahall Bomonti İzmir’de, bir müze, 1000 kişilik gösteri alanı, kütüphane, tiyatro ve opera salonu, sinema, alışveriş mağazaları, tenis kulübü, koşu ve bisiklet yolu ve asırlık ağaçların bulunduğu toplam 30 bin metrekarelik yeşil alan mevcut. Şehrin kültürel ve sosyal hayatına da yeni bir soluk kazandıracak olan proje, yeme içme alanında Türkiye’de lider olan Doğuş Grubu yatırımı d.ream grubu ile anlaşarak bomontiada’yı İzmirliler ile buluşturuyor. Mahall Bomonti İzmir projesi Monochrome, The Populist ve Babylon gibi dünyaca ünlü markaları tarihi dokunun içerisinde modern yorumla yaşatacak.

Türkerler İnşaat, Münih Expo’da 3 projesiyle yer alacak!

Mahall  Ankara  ile başkent lükse dokunuyor

Ankara’ya iş, yaşam ve alışverişe prestiji getiren Mahall Ankara, Eskişehir yolu üzerindeki merkezi lokasyonuyla bölgede yer alan tek lüks konut projesi. Metro, üniversiteler ve şehre yakınlığıyla gözde hale gelen Mahall Ankara; metrekaresi 43 ile 244 metrekare arasında değişen konutlar, 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4,5+1 olmak üzere farklı yaşam tarzlarını aynı çatı altında bir araya getiriyor. Projede, yatay ya da kule olmak üzere ihtiyaca yönelik sunulan ofis alanlarının büyüklüğü 104 ila 2 bin 322 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Özel dizaynı ve mimarisiyle dikkat çeken yapı, çok amaçlı spor sahaları ve yeşil alanları ile kent yaşamının ortasında derin bir nefes aldırıyor.

Yaşamın başladığı Mahall Ankara fiyatları, seçilen daire ya da ofisin tipine göre değişiyor. Projede daire fiyatları 430 bin lira ile 1 milyon 367 bin lira arasında farklılık gösteriyor. Ofis fiyatları ise 790 bin liradan başlıyor. Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor.


Ayrıca 64 mağaza, kafe ve restoranlarıyla Mahall Ankara içerisinde ,yer alan Mahall Meydan, proje içerisindeki ofis çalışanlarına ve rezidans sakinlerine yeme içmeden alışverişe, eğlenceden spora kadar pek çok farklı seçeneği bir arada sunuyor. Mahall Ankara Ofis bloklarının yanında yer alan 6 kattan ve 82 bağımsız bölümden oluşan Rezidanslar, sakinlerine ayrıcalıklı hizmet veriyor. Mimari detayları sayesinde gün ışığı alan çalışma ortamlarıyla, günün her anı nefes alabileceğiniz ortak kat bahçeleriyle, hava tazeleyen santralleri, güvenliği ve teknolojik alt yapısıyla Mahall Ofisleri, beklentilerinize hızlı cevaplar veriyor.

Türkerler İnşaat, Münih Expo’da 3 projesiyle yer alacak!

Çiftçi Towers, İstanbul’un kalbinde

Türkerler Holding’in ortak olarak yer aldığı Çiftçi Towers projesi, İstanbul’un en değerli ve merkezi noktası olan Zincirlikuyu’da yer alıyor. 25 bin metrekarelik arazide, zemin altında 10 ve zemin üstünde 45’er katlı iki kuleden meydana gelen proje, muhteşem boğaz manzarası ve kolay ulaşım olanaklarıyla dikkat çekiyor. Sydney Opera Binası gibi dünyaca ünlü binaları tasarlayan ‘Arup’ işbirliğiyle tasarlanan Çiftçi Towers, teknoloji ve estetiğin buluştuğu mimarisiyle de fark yaratıyor. Proje, 288 rezidans, alışveriş merkezi, bağımsız bir bölümde bulunan ofisler, açık-kapalı havuz, restoranlar, lounge, spa, toplantı ve eğlence alanlarıyla şehrin yüksek temposuna ışıltı katacak.