Türkmen Nesil İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Türkmen Nesil İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Türkmen Nesil İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Türkmen Nesil İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, İsmail Erdem tarafından 100 bin TL sermaye ile 18 Nisan'da Kadıköy, Hasanpaşa Mahallesi' nde kuruldu.Türkmen Nesil İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, İsmail Erdem tarafından 100 bin TL sermaye ile 18 Nisan'da Kadıköy, Hasanpaşa Mahallesi'nde kuruldu. 


Türkmen Nesil İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi iş konusu; a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak.  Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleye çıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapıların her türlü inşaat işlerini anahtar teslimi taahhüt etmek. Türkiye Cumhuriyeti devleti bakanlıklarının ve bakanlığa bağlı resmi kuruluşların, kamu iktisadi teşebbüsleri, iktisadi devlet teşekkülleri, kamu iktisadi kuruluşları, kamu bütçeli daireler, mahalli idareler, belediyeler, yapı kooperatifleri, özel sektör kuruluşları tarafından yurt içinde ve yurt dışında ihaleye çıkarılan inşaat, elektrik, tesisat, yol, su, kanalizasyon, doğalgaz, altyapı, üstyapı, dekorasyon, restorasyon işlerinin yeniden veya onarımı ihalelerine katılmak, teklif vermek, ihale şirkette kalırsa ihale sözleşmesi gereği işi yapmak ve teslim etmek. Prefabrike inşaat ve meskenler yapmak, yaptırmak ve bunları satmak, kiraya vermek.  Her türlü havuz inşaatı ve arıtma işlemleri yapmak. Her türlü dekorasyon işleri, tamirat ve boya işleri yapmak. Dekorasyonla ilgili spor salonlarının saha çizimi, boya, parke ve cam cila, duvar kağıdı, halıfleks, asma tavan-kartonpiyer, fayans-kalebodur, su ve elektrik tesisatı,çatı tadilat işleri yapmak.  Her türlü bina, büro, tesis ve yapılar ile peyzaj mimarisi ve çevre düzenlemesi alanında mimarlık, mühendislik, teknik müşavirlik hizmetleri olarak plan, proje, teknik hesaplar, danışmanlık, etüd, araştırma, tasarım, fizibiliteler yapmak, bununla ilgili hizmet grupları oluşturmak ve işletmek. Durum (halihazır), kadastro, yeraltı maden ocakları, deniz dibi, Tünel ve baraj, yol, su, kanalizasyon, boru hattı gibi şerit haritalarının yapımı.  b. Her türlü deri, tekstil, kumaş, hazır giyim, ev tekstili ürünlerinin alım satım pazarlamasını ithalatını ihracatını yapmak. Her türlü mobilya, plastik ürünlerinin alım satım pazarlamasını ithalatını ihracatını yapmak. Her türlü inşaat yapı malzemeleri ile demir ürünlerinin alım satım pazarlamasını ithalatını ihracatını yapmak.  Her türlü enerji, elektrik, elektronik ve bilgi işlem ürünlerinin alım satım pazarlamasını ithalatını ihracatını yapmak.  Her türlü züccaciye, hediyelik eşya, promosyon ve matbaa ürünlerinin alım satım pazarlamasını ithalatını ihracatını yapmak.  Her türlü gıda ürünlerinin alım satım pazarlamasını ithalatını ihracatını yapmak. Her türlü ticaret emtiasının alım satım pazarlamasını ithalatını ihracatını yapmak.


Türkmen Nesil İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi adres: Kadıköy, Hasanpaşa Mahallesi, Kurbalığalıdere Caddesi, 49/3