TURYAP iki temsilcilikle İngiltere emlak piyasasında!

TURYAP iki temsilcilikle İngiltere emlak piyasasında! TURYAP iki temsilcilikle İngiltere emlak piyasasında!

Türkiye’de ilk kez franchising sistemi kuran TURYAP, İngiltere’nin başkenti Londra'nın Bloomsbury ve Wood Green bölgesinde bugün iki temsilcilik açtı. TURYAP, İngiltere emlak piyasasına hızlı bir giriş yaptı.TURYAP’ın Bloomsbury ve Türkiye kökenlilerin yoğun olduğu Wood Green bölgelerinde açtığı temsilcilikler öncesinde Kensington’daki Millennium Gloucester Hotel Konferans Salonu’nda tanıtım gecesi gerçekleşti. 

Hürriyet Gazetesi'nden Halil Yetkinlioğlu'nun haberine göre, geceye Türkiye’nin Londra Büyükelçisi Ümit Yalçın, TURYAP Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Sarıbay, TURYAP UK Master Franchise Yöneticisi Asım Ertürk, Atina temsilcisi Teodora Ilieva, Türk-İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası (TBCCI) CEO’su Yavuz Sökmen, MÜSİAD Başkanı Mustafa Demir, UID Başkanı Erdal Yetimova, Turkish Bank (UK) CEO’su Steven Bennett ve Genel Müdür Reşat Bilgin ile birlikte ağırlıklı olarak İngiltere ve Türkiye’den gayrimenkul profesyonelleri katılım gösterdi.

Bu yıl 34 yaşına giren TURYAP’ın İngiltere yatırımlarından övgüyle konuşan ve iki ülke arasında bulunan ticaret ve yatırımların gelişmesine katkı yapacağını söyleyen Büyükelçi Yalçın, “2018’de Türkiye-İngiltere arasındaki ticaret hacmi 18.5 milyar dolara ulaştı. TURYAP ile bu daha da artacaktır” ifadelerini kullandı.