Turyap'ın Girne Liman temsilciliği açıldı!

Turyap'ın Girne Liman temsilciliği açıldı! Turyap'ın Girne Liman temsilciliği açıldı!

Turyap'ın Girne Liman temsilciliği açıldı. Turyap, Girne Liman temsilciliği ile KKTC’deki temsilcilik sayısını 3’e çıkarmış oldu...Türkiye’nin en yaygın emlak pazarlama zincirlerinden TURYAP'ın, Girne Liman temsilciliği ile KKTC’deki temsilcilik sayısı 3’e çıktı.

1985'te kurulan TURYAP, batıdaki örneklerine uygun çağdaş emlakçılık modelini Türkiye'nin her yanında hizmet sunan 300 ün üzerindeki Turyap temsilciliği, merkezi konumu, modern görünümü, uzman personeli ve standart çalışma esaslarıyla yüz binlerce emlakın el değiştirmesine aracılık ediyor.Turyap, KKTC’de hızla gelişen gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getirmek istiyor. 

TURYAP GİRNE LİMAN temsilciliği Türkiye’de 33 yıldır faaliyet gösteren TURYAP’ın sahip olduğu geniş potansiyel müşteri tabanı ve Türkiye’nin 4 bir tarafına yayılmış 300'ün üzerinde Turyap ofisi aracılığıyla KKTC’de bulunan gayrimenkulleri en hızlı ve en güvenilir şekilde pazarlamayı hedefliyor.

Turyap’ın kurumsal yapısı, güvenilir satış öncesi ve sonrası hizmetlerini ilke edinerek faaliyete başlayan TURYAP GİRNE LİMAN temsilciği sadece KKTC’deki iç piyasa pazarlama faaliyetleriyle değil, binlerce satılık ve kiralık portföyün bulunduğu TURYAP’ın ortak havuzlu web sitesiyle de müşterilere ulaşarak, gayrimenkulü en hızlı ve güvenilir şekilde pazarlama faaliyetlerine başladı.

TURYAP GİRNE LİMAN temsilciğinin vereceği başlıca hizmetler; gayrimenkul (ev, arsa, daire, işyeri) alım, satım, kiralama, emlak danışmanlığı, kiralık gayrimenkul yönetimi (kiralama, takip, tadilat), proje yönetimi vb. hizmetlerdir..

TURYAP’ın Türkiye ve KKTC dışında Atina, Bakü, Constanta, Miami ve Roterdam’da temsilcilikleri de bulunuyor.

insanların yaşamsal bir karar almalarına bilgi ve deneyimleriyle rehberlik eden, işinin gerektirdiği eğitime sahip, doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş, gayrimenkul danışmanlığı öncesi de bir uzmanlığı olan temsilcilere sahip Turyap her türden değişme ve gelişmeye çok çabuk uyum sağlayacak dinamik bir yapıya sahiptir. 

Turyap, yalnız ofisleriyle değil, binlerce satılık-kiralık portföyün bulunduğu web sitesiyle de müşterilerine ulaşarak, gayrimenkul sektöründe yeni bir çağ başlattı.

Tüm ofislerin internet üzerinden gönderdikleri bilgilerin yanı sıra sektörle ilgili gelişmelerin de sıklıkla yer aldığı www.turyap.com.tr, üstlendiği misyonu başarıyla sürdürüyor.

 

Adres: Raif Dentaş Caddesi, Emek Özkan Apt No:1 (Akpınar Pastahanesi Yanı) Girne İletişim: 0392 815 4752 - 0533 842 4499