18 / 08 / 2022

Üçüncü köprü bağlantı yolları ihalesine erteleme!

Üçüncü köprü bağlantı yolları ihalesine erteleme!

Kuzey Marmara Otoyolu (3. Boğaz Köprüsü dahil) Projesi kapsamındaki bağlantı yolları ihalesinin dördüncü kez ertelenmesine ilişkin duyurular, Resmi Gazete'de yayımlandı.Kuzey Marmara Otoyolu (3. Boğaz Köprüsü dahil) Projesi kapsamındaki bağlantı yolları ihalesinin dördüncü kez ertelenmesine ilişkin duyurular, Resmi Gazete'de yayımlandı.


Karayolları Genel Müdürlüğünün konuya ilişkin zeyilnamesine göre, Kuzey Marmara Otoyolu (3. Boğaz Köprüsü dahil) Projesi Kurtköy-Akyazı (bağlantı yolları dahil) ve Kınalı-Odayeri kesimine ait ihale tarihleri, gelen taleplerin değerlendirilmesi sonucunda tekliflerin hazırlanabilmesi için ek süreye ihtiyaç duyulacağı anlaşıldığından revize edildi.


Daha önce 31 Ağustos'ta yapılacağı açıklanan Kurtköy-Akyazı kesimi işine ait ihale 1 Mart 2016'da, 7 Eylül'de yapılacağı duyurulan Kınalı-Odayeri kesimi işine ait ihale ise 8 Mart 2016'da gerçekleştirilecek.


İlk önce 6 Mart'ta yapılacağı duyurulan söz konusu ihalelerin tarihi, daha sonra 6 Mayıs'a, ardından da 30 Haziran'a ertelenmiş.


AA