15 / 08 / 2022

Uğur Akkuş Bodrum'daki lüks siteyle davalık oldu!

Uğur Akkuş Bodrum'daki lüks siteyle davalık oldu!

Bodrum-Türkbükü’ndeki ultra lüks Mandarin Oriental sitesinden 5 milyon Euro’luk bir ev almak için sözleşme imzalayan Uğur Akkuş, 500 bin Euro olan cayma bedelini ödemeyince lüks siteyle davalık oldu.Hürriyet Gazetesi köşe yazarı Mehmet Üstündap, bugünkü köşesinde ''Lüks siteyle davalık oluyor'' konulu yazısını kaleme aldı...

İstanbul-Arnavutköy’de 25 günde kurduğu maske fabrikasıyla gündeme gelen işadamı Uğur Akkuş, şimdilerde bir dava ile karşı karşıya...2019 yılında evlendiği Ebru Şallı’nın küçük oğlu Pars, geçtiğimiz nisan ayında 2 yıldır mücadele ettiği lenfomaya yenik düşmüştü.

Akkuş, Şallı’ya moral olsun diye cemiyet hayatının ünlü isimlerinin tercihi olan Bodrum-Türkbükü’ndeki ultra lüks Mandarin Oriental sitesinden 5 milyon Euro’luk bir ev almış, hatta geçen hafta eşiyle burada tatil yapmıştı. Ancak işadamının son dakika fikir değiştirip evi almaktan vazgeçtiği ortaya çıktı!

Evi almak için sözleşme imzalayan Uğur Akkuş, bir ön ödeme yapmadığı gibi cayma bedeli olan 500 bin Euro’yu da ödemiyormuş. Site yönetimi, kendilerine hiçbir şekilde yanıt vermeyen Akkuş’a şimdilerde dava açmaya hazırlanıyor.