05 / 07 / 2022

Ülkenin ticaret bakanı kripto paranın ne zaman yasallaşacağını duyurdu! Ödemeler nasıl yapılacak

Ülkenin ticaret bakanı kripto paranın ne zaman yasallaşacağını duyurdu! Ödemeler nasıl yapılacak

Kripto para borsası çalkalanmaya devam ediyor. Yatırımcıların gözü kulağı uzmanlardan gelecek uyarılarda. Bir uyarı ve açıklama da Rusya Sanayi ve Ticaret Bakanı Denis Manturov’dan geldi. İşte detaylar…Amerikan Merkez Bankası FED’in faiz kararını vermesinin ardından emtiya grubu bundan her şekilde etki gördü. Altın ve dolar yükselişe geçti. Fakat en büyük darbeyi kripto para borsası gördü.

Uzmanlardan ise konu ile alakalı gün be gün uyarılar gelmeye devam ediyor.

Dünyada birçok kişi kripto borsasının alt üst olmasıyla zarar gördü. Bu zararlarla birlikte ülkemizde dahil dünyada intihar eden ya da intihara kalkışan kişiler oldu.

Hal böyle olunca insanlarsa uzmanlardan gelecek uyarılara kulak dikti.

Ülkenin ticaret bakanı kripto paranın ne zaman yasallaşacağını duyurdu! Ödemeler nasıl yapılacakSorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.