Ümraniye Arcadia Residence fiyat!

Ümraniye Arcadia Residence fiyat! Ümraniye Arcadia Residence fiyat!

Firma: KG İnşaat

Proje: Arcadia Residence

Toplam 6 bin 586 metrekarelik inşaat alanına yayılan Ümraniye Arcadia Residence fiyat 'ları dahilinde projenin metrekaresi 4 bin liradan başlayarak satılıyor. Ümraniye Arcadia Residence 1 yıl içinde teslim edilecek...
Satış süreci devam eden  Arcadia Residence  projesi İstanbul'un Anadolu Yakasında Ümraniye'de hayata geçirildi.  Arcadia Residence projesinin tamamı 3 oda 1 salon konutlardan meydana geliyor.


 KG İnşaat imzası taşıyan Ümraniye Arcadia Residence fiyat bilgileri için 444 22 34 numaralı satış ofisinden iletişim sağlayabilirsiniz.


İnşaat alanı 6 bin 586 metrekareye ulaşan Ümraniye Arcadia Residence 48 adet konut ve 1 adet ticari birimden meydana geliyor. Ümraniye Arcadia Residence fiyat ayrıntıları şöyle: 


Ümraniye Arcadia Residence fiyat: 

Ümraniye Arcadia Residence fiyat 'ları metrekare birim bazında 4 bin liradan başlıyor. 


Ümraniye Arcadia Residence ödeme planı: 

Ümraniye Arcadia Residence ödemelerinde banka kredisi kullanılabiliyor. Projede tutarın yüzde 25'i peşinat olarak ödendikten sonra kredi kapsamında taksit uygulanıyor. 


 


Ümraniye Arcadia Residence ne zaman teslim? sorusuna 'daire teslimleri 1 yıl içerisinde yapılacak' şeklinde yanıt vermek mümkün. 


Ümraniye Arcadia Residence ulaşım: 


Ümraniye Arcadia Residence adres: Atatürk Mahallesi Estergon Caddesi No: 17 / 6 Ümraniye / İSTANBUL


Otopark alanları, açık yüzme havuzu, fitness center ve çocuk oyun alanları gibi olanaklara sahip olan Ümraniye Arcadia Residence satış ofisi telefonu: 444 22 34Telefon: 444 22 34

Web adresi: http://www.kginsaat.com.tr/

Gülay ODABAŞI/Emlakkulisi.com


projeye sor