Univa 1 ayda 10 öğrenci evini sahipleriyle buluşturdu!

Univa 1 ayda 10 öğrenci evini sahipleriyle buluşturdu!

Erkanlı Holding’in yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univa, bu dönemde dijital ortamda toplam 10 adet öğrenci evi satıldı. Salgının toplum sağlığıyla beraber ekonomiyi de derinden etkilediğini kaydeden Erkanlı Holding Genel Müdürü Evrim Karayel, “Bu süreçte yatırımcılarla buluşturduğumuz öğrenci e


Koronavirüs (Covid-19) salgını sonrasında toplum sağlığını ön planda tutmak için şirketler de iş süreçlerinde köklü bir değişiklik yaptı. Türkiye’de bir ilke imza atıp gayrimenkul sektöründe yeni bir döneme başlayan Erkanlı Holding’in yatırım için hayata geçirilen öğrenci evi projesi Univa da söz konusu şirketler arasına girip, tüm iş süreçlerini dijital ortama taşıdı ve bu dönemde satışını gerçekleştirdiği öğrenci evi sayısını 10’a yükseltti.

Tüm dünyayı etkisi altına alan salgının toplum sağlığı ile birlikte ekonomiyi de derinden etkilediğini söyleyen Erkanlı Holding Genel Müdürü Evrim Karayel, bu durumun ardından ofislerin evlere taşındığını vurguladı. Kendilerinin ise uluslararası yatırımcılarla sürekli iletişim durumunda olmaları nedeniyle salgından önce süreçte de uzaktan görüntülü konuşma sistemini sıklıkla seçtiğinden bahseden Karayel, “Bu çalışma şekli, toplantıları uzaktan görüntülü olarak gerçekleştirmek alışık olduğumuz bir sistemdi. Salgının ardından teknik altyapısını daha önce ofisimizde kurduğumuz sistemi, evlerimize aktardık. Bu dönemde ileriye dönük planlar yapan yatırımcılarla olan görüşmelerimizi online platformlar aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. Bu süreçte yatırımcılarla buluşturduğumuz öğrenci evi sayısı ise 10’a ulaştı” dedi.

“İş dünyası salgının sona ereceği günlere hazırlanmalı”

“Tüm dünya olarak, bu Koronavirüs (Covid-19) salgınından elbette kurtulacağız. Tüm iş dünyası, ofisleri evlerimize taşıdığımız bu dönemde, salgının sona ermesiyle birlikte ekonomini de hareketleneceği günlere hazırlanmalı” diyen Karayel, “Bu tip risklerle ileride de karşılaşabiliriz. Ve bu sebeple mekândan bağımsız çalışma düzenine alışmamız, bu düzene hazırlıklı olmamız lazım. Biz, Univa olarak bu anlayışı benimsiyoruz. Altyapımızı da güçlendirdik. Çabalarımızın olumlu sonuçlarını toplamaya başladık. Güçlendirdiğimiz altyapımızla, salgının geçmesinin ardından ekonominin hareketlenmesiyle başlayacak döneme yatırım yapıyoruz” şeklinde konuştu.