Çukurova Balkon

Univa’dan ayda 1.640 TL’ye öğrenci evi sahibi olma fırsatı!

Univa’dan ayda 1.640 TL’ye öğrenci evi sahibi olma fırsatı! Univa’dan ayda 1.640 TL’ye öğrenci evi sahibi olma fırsatı!

Türkiye’de bir ilke imza atarak gayrimenkul sektöründe yeni bir dönemin kapılarını aralayan Erkanlı Holding’in yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univa, düzenlediği kampanyalarla yatırımcılara yeni avantajlar sunuyor.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Türkiye’de bir ilke öncülük ederek inşaat sektöründe yeni bir yatırım modelini hayata geçiren Erkanlı Holding’in yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univa, yatırımcılara sunduğu avantajlarına bir yenisini daha ekledi. Univa, bu kapsamda başlattığı kampanya ile aylık 1.640 TL’lik taksitlerle Türkiye’de öğrenci evi sahibi olma fırsatı sunuyor. Kocaeli ve Düzce’de yer alan projelerinde yatırımcılarına düşük ödemeli taksit seçenekleriyle önemli avantajlar sağlayan Univa, söz konusu kampanya kapsamında yüzde 10 peşinat, yüzde 10 indirim ve 50 ay vadeyle 1.640 TL’lik taksit fırsatı ile yatırımcı olma imkanı sunuyor. Satıştaki projeler; 8 yılda amortisman, 5 yıl kira garantisi ve yüzde 65 fiyat artışı gibi avantajları da beraberinde getiriyor. Tapu teslimlerinin hemen yapıldığı Univa Öğrenci Evleri’nde peşin ödeme halinde ise cazip indirim fırsatları sunuluyor.

Tek Çatı Altında Dünyanın En Büyük Öğrenci Evi!


Konu hakkında açıklamalar yapan Erkanlı Holding Genel Müdürü Evrim Karayel, Türkiye’de alternatif gayrimenkul yatırımlarının tanıtımı açısından üstlendikleri misyonun birçok sorumluluğu da beraberinde getirdiğini belirtti. Bu kapsamda Türkiye’de yatırımcı olmanın şartlarını yeniden belirlediklerini söyleyen Karayel, “Sakarya, Kocaeli ve Düzce’deki projeleriyle birçok ilke öncülük eden Univa, yatırımcılara sunduğu avantajların yanı sıra alım şartları konusunda da çok sayıda kolaylığı beraberinde getiriyor. Yeni başlattığımız kampanyamız kapsamında da yatırım yapmak isteyenler, ayda 1.640 TL gibi düşük taksitler ile kira öder gibi öğrenci evi sahibi olabilecekler” dedi.

2 bin 424 yatak kapasitesiyle “Tek Çatı Altında Dünyanın En Büyük Öğrenci Evi” projesi olma özelliğine sahip Univa Sakarya’da öğrenci evlerinin satışı çok kısa zamanda tamamlandı. 786 yatak kapasiteli Univa Kocaeli ve 1.701 yatak kapasiteli Univa Düzce’de ise satışlar tüm hızıyla sürüyor.


Web: http://univa.com.tr/