28 / 11 / 2023

Bizim Evler 7'de 10 bin TL peşinatla ev sahibi olma fırsatı!

Bizim Evler 7'de 10 bin TL peşinatla ev sahibi olma fırsatı!

İhlas Yapı, İstanbul’un prestijli yerleşim bölgelerinden Ispartakulede, TEM Ispartakule gişelerinin yanıbaşında konumlandırdığı Bizim Evler 7’de 10 bin TL peşinatla konut sahibi olma fırsatı sunuyor.Avrupa Yakası’nın en değerli noktalarından Ispartakule’de yükselen Bizim Evler 7, Küçükçekmece gölü ve Marmara Denizi manzarasının yanı sıra zengin sosyal donatı alanlarıyla ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.


Hayata geçirdiği tüm projelerinde yüksek kalite, erken teslim ve avantajlı ödeme seçenekleriyle yatırımcılarına özellikli projeler sunan İhlas Yapı, yoğun talebi karşılamaya yönelik geliştirdiği Bizim Evler 7 projesiyle bölgeye büyük değer kazandırıyor.


DÜŞÜK PEŞİNATLA KONUT SAHİBİ OLMA FIRSATI 

İhlas Yapı, markalı konut projesi Bizim Evler 7’de daire sahibi olmak isteyen alıcılara 10.000 TL peşinatla ev sahibi olma kolaylığı sağlıyor.


“10 Bin TL Peşin Bu Yaz Taşın” sloganıyla yaz kampanyasını başlatan firmanın projesinde 532 konut, 48 cadde mağazası yer alıyor. Bizim Evler 7’de 2+1, 3+1, 4+1 ve teraslı dairelerden oluşan konut tipleri yer alıyor. 

Devlet yatırımlarıyla mega projelerin kesiştiği bir noktada yer alan Bizim Evler 7, Panoramik Küçükçekmece Gölü ve Marmara Denizi’ne hakim bir noktada yükseliyor. 


AİLE ODAKLI YAŞAM ALANLARI SUNUYOR

Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip Bizim Evler 7’de; kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, hobi odaları, mini futbol sahası, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortu ve mescid bulunuyor. 

Projede ayrıca; çocuk oyun bahçeleri, kreş, anaokulu, eğlence alanları, yürüyüş yolları, kameriyeler ile site sakinlerinin çeşitli etkinliklerle bir araya gelebileceği toplantı salonu ve göl kafe yer alıyor.


ISPARTAKULE’NİN METROSU BİZİM EVLER’E GELİYOR

İstanbul’un prestijli bölgesi Ispartakule, Metro hattı ile daha da değer kazanıyor. Bölgenin en çok talep gören konut projeleri Bizim Evler’e komşu olacak Metro hattı, oturumcu ve yatırımcıya büyük avantaj sağlayacak.


Kabataş, Mecidiyeköy, Gaziosmanpaşa, Mahmutbey - Halkalı, Ispartakule, Bahçeşehir hattında ulaşım imkanı sağlayacak Metro hattı ile Ispartakule’den şehrin her noktasına hızlı ve konforlu ulaşılabilecek.  Marmaray  ile entegre olacak Ispartakule banliyö tren istasyonu da projeye çok yakın bir noktada yer alacak. 


TEM Otoyolu’nun yanı başında konumlanan Bizim Evler 7’de konut teslimleri Ağustos 2017’de 

yapılacak.


Web:  http://ihlasyapi.com.tr/

Geri Dön